موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

پشتیبانی پرچمدار آینده وان پلاس از فناوری شارژ بی سیم

اطلاعات جدید به پشتیبانی پرچمدار آینده وان پلاس از فناوری شارژ بی سیم اشاره می کند. این دستگاه امسال وارد بازار می شود.

شرکت های وان پلاس و اوپو دارای یک کمپانی مادر هستند. در همین راستا مجصولات این دو شرکت دارای ویژگی های مشترک زیادی هستند. به تازگی شرکت اوپو به کنسرسیوم شارژ وایرلس Qi پیوسته است و به همین علت انتظار می رود پرچمدار آینده وان پلاس نیز از این فناوری پشتیبانی کند.

جدیدترین پرچمدار این شرکت، وان پلاس 6T دارای پنل پشتی شیشه ای است؛ با این حال از فناوری شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند. تا به امروز وان پلاس از محصولی با فناوری شارژ بی سیم رونمایی نکرده است.

در حالی که وان پلاس 6 دارای پنل پشتی شیشه ای است، این شرکت در زمان معرفی آن به این نکته اشاره کرده بود که نیازی به اضافه کردن این فناوری به محصولات خود نمی بیند. یکی از دلایل عدم پشتیبانی این محصولات از فناوری شارژ بی سیم، تکنولوژی شارژ سریع این شرکت چینی است.

باتری وان پلاس 6T با استفاده از فناوری شارژ سریع این برند، در مدت زمان 85 دقیقه به صورت کامل شارژ می شود. این دستگاه علاوه بر زمان شارژ کوتاه، شارژدهی بسیار بالایی نیز دارد.

در حال حاضر 656 کمپانی عضو کنسرسیوم شارژ وایرلس Qi هستند. پرچمدار آینده وان پلاس پیش از ماه مه معرفی می شود. انتظار می رود این دستگاه وان پلاس 7 باشد.

ماه گذشته مدیر عامل وان پلاس، Pete Lau نمونه اولیه یک گوشی هوشمند را به نمایش گذاشت که انتظار می رود وان پلاس 7 باشد.

وان پلاس 6T به عنوان جدیدترین پرچمدار این کمپانی، از مشخصات فنی قدرتمندی بهره می برد. این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش 6.41 اینچی با برش قطره ای است. وان پلاس برای محافظت این نمایشگر از شیشه گوریلا گلس 6 استفاده کرده است. قدرت این محصول را چیپست اسنپدراگون 845 تامین می کند.

مطلب برگرفته از رسانه کلیک

معرفی کتاب

تازه های فناوری

رویدادهای دانشجویی

مطالب آموزشی