موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

مک بوک ۱۵ تا ۱۷ اینچی نیمه اول ۲۰۲۱ راهی بازار می‌شود

مینگ چی کو در جدیدترین تحلیل خود به این نکته اشاره کرده که این شرکت مک‌بوک پرو ۱۵ تا ۱۷ اینچی خود را نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۱ میلادی راهی بازار خواهد کرد.
مینگ-چی کو، تحلیلگر باسابقه‌ی محصولات اپل، چند ماه پیش در یادداشتی به بیان انتظاراتش از محصولات این شرکت در سال ۲۰۱۹ پرداخته بود. این تحلیلگر مدعی شده بود که کوپرتینویی‌ها قصد دارند در سال جاری میلادی، مک‌بوک پرو با نمایشگر ۱۶ تا ۱۶.۵ اینچ را به‌همراه نمایشگر مستقل ۳۱ اینچ 6K و البته آیپد ۱۰.۲ اینچ روانه‌ی بازار کنند. بااین‌حال مینگ-چی کو روز گذشته با انتشار یادداشتی جدید، برخی از انتظارات خودش را تغییر داد.
کو پیش‌بینی می‌کند که اپل مک‌بوک پرو جدید ۱۵ تا ۱۷ اینچ را در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۲۱ عرضه کند. او همچنین مدعی است که آیپد جدید ۱۰ تا ۱۲ اینچ، بین سه‌ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۰ تا سه‌ماهه‌ی نخست سال ۲۰۲۱، عرضه خواهد شد. تحلیلگر باسابقه‌ی اپل درکنار این‌ها می‌گوید این شرکت در سه‌ماهه‌ی دوم یا سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹، مانیتور مستقل ۳۱ اینچ 6K خود را عرضه می‌کند.
در یادداشت جدید مینگ-چی کو آمده است که مک‌بوک پرو ۱۵ تا ۱۷ اینچ اپل از طراحی کاملا جدیدی بهره خواهد گرفت، در این یادداشت همچنین به احتمال عرضه‌ی مدل ۱۳ اینچ این لپ‌تاپ با ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی رم اشاره شده است. درضمن کو در مورد مانیتور مستقل ۳۱ اینچ گفته است که این محصول به‌لطف بهره‌مندی از نور پس‌زمینه‌ی شبیه به مانیتورهای مینی LED، کیفیت تصویر فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.
این تحلیلگر همچنین مدعی شده است که اپل محصولات دیگری را نیز در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد کرد؛ از جمله سه آیفون جدید با باتری‌های پرظرفیت‌تر و امکان شارژ دیگر دستگاه‌ها (شارژ معکوس)،‌ آیپاد تاچ جدید، آیپد مینی جدید، ایرپاد جدید و حتی پد شارژ بی‌سیم ایرپاور. برخی از این محصولات ماه گذشته معرفی شدند، از طرفی اپل به‌صورت رسمی تولید ایرپاور را لغو کرده است.

برگرفته از سایت "زومیت"

معرفی کتاب

تازه های فناوری

رویدادهای دانشجویی

مطالب آموزشی