موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

مشارکت دانشگاه امام جواد(ع) در برگزاری اولین دوره نمایشگاه آثار برتر دانشجویی دانشگاه یزد

ورک‌شاپ‌های «مهارت‌های هنری» با همکاری مشترک دانشجویان گروه طراحی دوخت و لباس دانشگاه امام جواد(ع) و دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد در «اولین دوره نمایشگاه آثار برتر دانشجویی» این دانشکده برگزار گردید.


به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه، ورک‌شاپ‌های «مهارت‌های هنری» با همکاری مشترک دانشجویان گروه طراحی دوخت و لباس دانشگاه امام جواد(ع) و دانشکده هنر دانشگاه یزد به سرپرستی «سرکار خانم بینه اولیاء» در روز چهارشنبه مورخ 8 اسفندماه در «اولین دوره نمایشگاه آثار برتر دانشجویی» برگزار گردید. این ورک‌شاپ‌ها که با موضوع «مهارت‌های هنری زیورآلات مدرن و طراحی لباس با نرم‌افزار» از ساعت 9:00 صبح روز چهارشنبه آغاز گردید، با استقبال خوب دانشجویان و اساتید علاقه‌مند و همچنین آقای دکتر شریفی رئیس دانشکده هنر دانشگاه یزد واقع شد. به گفته سرکار خانم بینه اولیاء با توجه به تقاضای دانشجویان رشته نقاشی دانشکده هنر، هماهنگی لازم در خصوص برگزاری دوره آموزشی «طراحی لباس با نرم‌افزار» انجام شده که به زودی اجرایی خواهد شد.
گفتنی است طی برگزاری این ورک‌شاپ، سرکارخانم دهقان‌طالبی از اساتید دانشگاه امام جواد(ع) و دانشجویان مهمان از بخش‌های مختلف دانشکده هنر و معماری و همچنین کارگاه ماکت‌سازی این دانشکده بازدید کردند. جمعی دیگر از دانشجویان دانشگاه امام جواد(ع) نیز با هماهنگی شورای صنفی، از این نمایشگاه بازدید کردند.

   
   
   

قابل‌توجه آنکه ورک‌شاپ مشترک «خوشنویسی و تذهیب» در روز دوشنبه مورخ 13 اسفندماه ساعت 9:00 توسط سرکارخانم حائری‌نیا از اساتید دانشگاه امام جواد(ع) در این نمایشگاه برپا خواهد شد.
شایان ذکر است بنا به گفته آقای مهندس صدیقیان «مدیر اجرایی نمایشگاه»، نمایشگاه آثار برتر دانشجویی 13 اسفند ماه به کار خود پایان خواهد داد.

معرفی کتاب

تازه های فناوری

رویدادهای دانشجویی

مطالب آموزشی