موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

برگزاری مرحله یک چهارم نهایی هشتمین دوره از مناظرات ملی دانشجویی

هشتمین دوره از مناظرات ملی دانشجویی در روز دوشنبه مورخ دوم اردیبهشت ماه به میزبانی دانشگاه امام جواد(ع) برگزار گردید.

 


به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه، 6 تیم از دانشگاه‌های یزد، علوم پزشکی، علم و هنر، فرهنگیان و علمی کاربردی در عصر روز دوشنبه مورخ دوم اردیبهشت ماه در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه امام جواد(ع) به مناظره با یکدیگر پرداختند.
مناظره گروه اول با موضوع «به جای تلاش برای رفع تحریم‌ها باید به اقتصاد مقاومتی پرداخت» بین تیم راحیل از دانشگاه علوم پزشکی (به عنوان موافق) و تیم برهان از دانشگاه یزد (به عنوان مخالف) در ساعت 14:30 آغاز گردید. لازم به ذکر است برنده این بخش تیم برهان بود.

       

گروه دوم نیز با موضوع «افزایش دادن تعرفه جرائم رانندگی، باعث رعایت بیشتر قوانین راهنمایی و رانندگی می‌شود» بین تیم هدف از دانشگاه یزد (به عنوان موافق) و تیم صدای حقیقت به طور مشترک از دانشگاه‌های یزد، علوم پزشکی و علم و هنر (به عنوان مخالف) در ساعت 15:30 آغاز گردید. در نهایت تیم هدف توانست برنده مناظره در این بخش باشد.
مناظره گروه سوم با موضوع «تعدد همسر می‌تواند سبب کاهش بحران افزایش دختران مجدد گردد» نیز در ساعت 16:30 بین تیم مجاهدان بیان از دانشگاه فرهنگیان (به عنوان موافق) و تیم علمی کاربردی از دانشگاه علمی کاربردی (به عنوان مخالف) آغاز گردید و منجر به برنده شدن تیم مجاهدان بیان شد.­

       

گفتنی است هماهنگی لازم جهت برگزاری این مناظره که با استقبال خوب علاقه‌مندان مواجه شد، توسط سرپرست دانشجویی «جناب آقای حجتی» صورت گرفت.

                              

معرفی کتاب

تازه های فناوری

رویدادهای دانشجویی

مطالب آموزشی