موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

معرفی مرکز

مرکز کارآفرینی موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) یزد در سال 1388 به منظور اعتلای فرهنگ کارآفرینی در بین اساتید و دانشجویان و همچنین افزایش توانمندی و مهارت فارغ التحصیلان دانشگاه افتتاح گردید. در این راستا، طی چند سال گذشته و با حمایت‌های کامل هیئت رئیسه محترم دانشگاه ضمن برگزاری کارگاه‌ها، دوره‌های آموزشی، رویداد‌ها، بازدید‌ها و... سعی نموده است تا درکنار مباحث آموزشی، مهارت‌های مرتبط با هر رشته تحصیلی را به دانشجویان و متقاضیان منتقل نماید. همچنین مرکز کارآفرینی دانشگاه به عنوان متولی انجمن های علمی و کانون های فرهنگی هنری با برنامه ریزی دقیق و هدفمند ضمن جذب دانشجویان فعال به مشارکت در فعالیت های علمی، اقدام به برگزاری اردوها، جشن ها و سلسله نشست ها نموده است.
در سالهای اخیر مطابق با تحولات علمی،آموزشی و پژوهشی در داخل و خارج از کشور، موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) به عنوان یک دانشگاه نسل سوم و کارآفرینی تاکید ویژه‌ای بر فعالیت‌های مرکز کارآفرینی داشته و ضمن حمایت از دانشجویان صاحب ایده و خلاق با راه اندازی مرکز نوآوری کمک بزرگی به متقاضیان و اساتید و دانشجویان علاقه مند به راه اندازی کسب و کار های جدید نموده است. ضمن آنکه در این موسسه آموزش عالی با بهره گیری ازظرفیت بالای هیئت رئیسه و اساتید تعامل بسیارمناسبی با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان یزد انجام گرفته، به گونه ای که هم اکنون مرکز کارآفرینی موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) عضو مرکز علم و کار ایران شده و با همکاری این مرکز دانشجویان علاقه مند جهت گذراندن دوره کارآموزی و کاربینی به صنایع و کارخانه‌جات مختلف معرفی می شوند.
امید آنکه با حمایت های شما اساتید و دانشجویان گرامی بتوانیم گامی بلند در راستای اهداف موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) و تربیت و پرورش دانشجویان کوشا، توانمند و کارآفرین برداریم.