موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

دوره های آموزشی

دوره سر فصل های حسابداری مالیاتی:

مرکز کارآفرینی در آبان ماه سال 1396 دوره سرفصل های حسابداری مالیاتی را با هدف آشنایی دانشجویان با  قانون مالیات های مستقیم، آخرین اصلاحات قانون مالیات های مستقیم، نحوه تنظیم اظهار نامه ی ارزش افزوده، نحوه تنظیم صورت معاملات فصلی و اظهار نامه عملکرد، مالیات حقوق و جرائم مالیاتی و راه های پیشگیری ازآن با حضور جناب آقای دکتر صادقی برگزار نمود.


آموزش طراحی سفره هفت سین :

مرکز کارآفرینی در انتهای سال 1395 دوره ای با عنوان آموزش طراحی هفت سین به مناسبت سال جدید با حضور سرکار خانم دبستانی به مدت 8 ساعت برگزار نمود که در این دوره کار با رنگ های جادویی روی شیشه، کار پتینه روی سفال و کار دستمال کاغذی طرح دار روی ظروف شیشه ای وسفال آموزش داده شد و با استقبال خوبی روبرو شد.


دوره Power Point :

مرکز کارآفرینی در تاریخ95/8/13 دوره آموزشی مقدماتی پاورپوینت را به درخواست دانشجویان با هدف افزایش توانایی و آشنایی با نحوه کار با نرم افزار و ارائه مطلب توسط دانشجویان در کلاس ها، سمینارها، جلسات و مجامع علمی به مدت 6 ساعت با حضور جناب آقای مهندس فلاح برگزار نمود که در انتهای دوره  به شرکت کنندگان مدرک اعطا شد.


 شیوه های موثر جستجوی پیشرفته:

مرکز کارآفرینی در تاریخ 13/8/ 1395 دوره آموزشی شیوه های موثر جستجوی پیشرفته منابع علمی در اینترنت را در دو گروه 24 و 21 نفره به صورت مجزا در مدت 12 ساعت با حضور جناب آقای دکتر محمد رضا زارع برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد با هدف آشنایی این دانشجویان با تکنیک ها و ابزارهای جستجو در منابع علمی و نحوه بهبود در انجام پروژه های کلاسی و ارائه مقالات برگزار نمود.


دوره آموزشی Excel :

مرکز کارآفرینی در تاریخ 95/9/4 دوره آموزشی اکسل را با هدف آشنایی و نحوه کار  در محیط نرم افزار، افزایش توانمندی دانشجویان در انجام پروژه های کلاسی را  با تدریس جناب آقای مهندس فلاح برگزار نمود. این دوره به مدت 10 ساعت برگزار شد و به شرکت کنندگان در این دوره مدرک اعطا شد.


دوره آموزشی ضخیم دوز مردانه:

مرکز کارآفرینی در فروردین سال 1396 با استفاده از یکی از بهترین و مجرب ترین اساتید دوخت جناب آقای چاکری مبادرت به برگزاری دو دوره دوخت مقدماتی و دوخت کت و شلوار مردانه در دو دوره مقدماتی و تکمیلی نمود. در این دوره علاوه بر دانشجویان دانشگاه امام جواد ، هنرجویانی نیز از بیرون از دانشگاه در این دوره شرکت نمودند.

                                    


دوره آموزشی word :

مرکز کارآفرینی در اردیبهشت سال 1395 دوره آموزشی word را با هدف آشنایی و تسلط دانشجویان بر نرم افزار، تایپ و قالب بندی متن­ها، ایجاد جدول­های مختلف، کار با تصویرهای گرافیکی، طراحی صفحه وب و بسیاری از قابلیت­های دیگر برگزار نمود.


دوره توتال استیشن لایکا:

مرکز کارآفرینی در تاریخ 95/9/16 و 95/9/23 دوره آموزشی توتال استیشن لایکا را در دو گروه 15 نفره به درخواست دانشجویان رشته نقشه برداری با هدف آشنایی دانشجویان با پرکاربردترین و ساده ترین دستگاه های نقشه برداری در ایران به مدت 10 ساعت با حضور جناب آقای مهندس فراشاهی برگزار نمود و در انتهای این دوره به شرکت کنندگان مدرک اعطا نمود.

                      


دوره آموزشی پاور:

مرکز کارآفرینی در تاریخ 95/9/7 به در خواست دانشجویان رشته روانشناسی دوره مقدماتی پاور پوینت را با حضور سرکار خانم مهندس دستجردی برگزار نمود.


دوره کار با تجهیزات:

مرکز کارآفرینی دوره 20 ساعته کار با تجهیزات کارگاهی خیاطی را به درخواست دانشجویان کارشناسی رشته طراحی و دوخت برگزار نمود.


دوره پروپوزال نویسی:

مرکز کارآفرینی سه دوره پروپوزال نویسی را به درخواست دانشجویان کارشناسی ارشد با هدف پروپوزال‌نویسی به صورت کاملاً کاربردی ، آموزش مهارت‌های جنبی برای بهبود مهارت نگارش علمی، آشنایی با ساختار و نحوه نگارش پایان‌نامه و پروپوزال در تاریخ 1395/9/4 و 1396/1/28 و1396/2/7 با جناب آقای دکتر شرافت برگزار نمود.

                                   


 دوره حسابداری حقوق و دستمزد

مرکز کارآفرینی در تاریخ 95/8/11 دوره آموزشی حسابداری حقوق و دستمزد را به مدت 10 ساعت با حضور جناب آقای دکتر رضایی برگزار نمود که در این دوره آموزش نحوه صدور اسناد حسابداری ، نحوه انجام محاسبه  بیمه و مالیات حقوق و دستمزد ،مفاهیم پایه ای و نحوه محاسبه آنها آموزش داده شد و در انتهای این دوره به شرکت کنندگان مدرک اعطا شد.


دوره حقوق و دستمزد:

مرکز کارآفرینی در سال 1395 دو دوره اموزشی حقوق و دستمزد و کار با نرم افزار سپیدار را با حضور جناب آقای اکبر زاده برگزار نمود .

                                    


برگزاری دوره GPS

مرکز کارآفرینی به درخواست دانشجویان رشته نقشه برداری مبادرت به برگزاری دوره ژئودوزی ماهواره­ای با جناب آقای علیپور به مدت 10 ساعت نمود.
                


دوره SPSS

مرکز کارآفرینی در تاریخ 96/1/31 دوره آموزشی  spss  مقدماتی را به مدت 10 ساعت با حضور سرکارخانم زارع زاده برگزار نمود و در انتهای دوره به شرکت کنندگان مدرک اعطا شد.


دوره مهارت هفت گانه(ICDL):

این دوره با مشارکت مرکز کارآفرینی و انجمن علمی دانشگاه امام جواد در بهمن ماه سال 1395 برگزار شد که هدف از این دوره ارتقای سطح توانایی افراد در آی تی، افزایش سطح کاردانی در موسسات و شرکت ها، بهینه سازی مهارت و توانایی کارمندان در محیط کار بود.


دوره آموزش برنامه ریزی و کنترل پروژه (MSP):

این دوره در بهمن ماه سال 1395 با حضور جناب آقای دکتر شریفی برگزار شد و در پایان دوره به شرکت کنندگان مدرک اعطا شد.


دوره آموزشی سیستم داینامیک 2 :

این دوره در اسفند ماه سال 1395 با حضور جناب آقای دکتر حاجی غلام سریزدی با هدف آشنایی با فرایند مدل سازی، آموزش فرمول نویسی، آموزش روش های مدل سازی و تدوین گام به گام یک مقاله برگزار شد.


دوره بهای تمام شده مبتنی بر فعالیت:

این دوره دراسفند ماه سال 1395 برای دانشجویان کارشناس ارشد و گروه حسابداری برگزار شد.


دوره رفع اشکال و آمادگی برای امتحان:

این دوره با مشارکت مرکز کارآفرینی و انجمن علمی دانشگاه امام جواد در اردیبهشت سال1396با هدف برطرف نمودن اشکالات درسی دانشجویان تحت نظارت سرکار خانم دکتر اسماعیل زاده برگزار شد.