موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

رویدادها

کارگاه کارآفرینی فرهنگی و اجتماعی:
کارگاه کارآفرینی فرهنگی و اجتماعی با حضور دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی – گردشگری برگزار شد. علاوه بر حضور دانشجویان و فعالین مرکز کارآفرینی دانشگاه در کارگاه آموزشی کارآفرینی اجتماعی و فرهنگی، نمایندگانی از سازمان های مردم نهاد در مرکز حمایت از کسب و کارهای نوپای اجتماعی و فرهنگی که به تازگی فعالیت خود را در یزد آغاز کرده است حضور داشتند و به هم اندیشی، تمرین ایده پردازی، مهارت آموزی گروهی و پیوند توانمندی ها برای خلق اتفاقاتی موثر و ثروت های مشارکتی در این حوزه پرداختند. در این کارگاه طرح هایی مطرح شد تا با پیوند دانشگاه و سازمان های مردم نهاد و از همه مهم تر تقویت باور دستگاه های اجرایی، خیران و واقفین نسبت به این امر، اتفاقات خوبی برای ترمیم زخم های اجتماعی یزد از دریچه کارآفرینی رقم بخورد.
این کارگاه در تاریخ پنجشنبه مورخ 1397/06/22 ازساعت 9 الی 16 در محل کتابخانه امام علی برگزار گردید که مدرس این کارگاه جناب آقای محمد کاظم متولی بود.

              مشاوره  تیپ شخصیتی:

مرکز کارآفرینی در سال 1395 مبادرت به تهیه شناسنامه کارآفرینی برای دانشجویان دانشگاه، ارائه مشورتهای لازم به دانشجویان جهت رفع نقاط ضعف و شناخت نقاط قوت و تهیه بانک اطلاعاتی از دانشجویان نمود. این دوره به صورت مداوم در روزهای یک شنبه و سه شنبه در مرکز کارآفرینی دانشگاه برگزار شد.


رویداد همفکر:
همفکر رویداد ماهانه و فرصتی برای کارآفرینان، برنامه نویسان، طراحان و سرمایه‌گذاران که به شبکه‌سازی،‌ تبادل نظر و یادگیری از یکدیگر بپردازند. همفکر در اصل یک گپ‌وگفت دوستانه در یک فضای غیر رسمی است، حضور در آن مستلزم هیچ پیش‌نیاز تخصصی و هزینه‌ای نیست، فقط علاقه به کارآفرینی و پیدا کردن دوستان جدید.
همفکر در 3 دوره چهارشنبه‌ آخر ماه  ساعت ۶ تا ۸ شب در سالن آمفی تاتربرگزار ‌شد.
 اولین رویداد همفکر در دانشگاه در آذر ماه سال 1395  با موضوع در دانشگاه مدیر میشویم یا متخصص برگزار شد.
دومین رویداد همفکر در دی ماه سال 1395 با موضوع نحوه آموزش اساتید به دانشجویان برگزار شد.
سومین رویداد همفکر در تیر ماه سال 1396 بعد از برنامه کارافرین برتر فرادرس با موضوع نحوه تیم سازی و شبکه سازی برای استارت آپ ها برگزار شد.

رویداد سومین بزرگداشت روز حسابدار:
به مناسبت هفته حسابدار  سومین بزرگداشت روز حسابدار با سخنرانی استاد پیشکسوت و عضو جامعه حسابداران جناب اقای سید محمد کشاورزیان و همچنین سه نفر از دانش آموختگان موفق دانشگاه با همکاری مرکز کارآفرینی برگزار شد.


سمینار زبان بدن :
این سمینار در آذر ماه سال 1395 با حضور جناب اقای دکتر فواد ذکری برگزار شد. در این رویداد به شخصیت شناسی ، تحلیل حرکات و حالات بدن ، تحلیل استفاده از ابزار و وسایل در مذاکرات و به طور کلی تاثیر زبان بدن در روند مذاکرات پرداخته شد.


رویداد پیشگامان :
این رویداد با همکاری مرکز کارافرینی و پیشگامان یزد در آذر ماه سال 1395برگزار شد و به معرفی مرکز شتابدهنده نوآوری پیشگامان و شرح مختصری در مورد برنامه ها، دوره ­های آموزشی، معرفی مربیان و منتور­ها و نحوه ارزیابی و ورود به مرکز پرداخته شد.


سمینار تکنیک های ارتباط موثر:
  این سمینار در بهمن ماه سال 1395 با حضور جناب اقای حکاکی مشاور و مدرس بازاریابی و فروش در خصوص هنر مجاب کردن، تکنیک های افزایش مقبولیت و نکات کاربردی زبان بدن برگزار شد.