موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

نشست صمیمانه اعضای هیأت علمی و کارمندان با هیأت رئیسه دانشگاه

به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه، در این نشست صمیمانه که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۷/۲۵ و در قالب سلسله جلسات دورهمی همکاران برگزار شد، اکثریت اعضای هیأت علمی و کارمندان حضور داشتند.


در ابتدای جلسه آقای دکتر وحدت ریاست دانشگاه، ضمن قدردانی از تلاش یکایک کارمندان در آستانه سال تحصیلی جدید، به عملکرد مؤثر واحدهای مختلف در فرآیند برگزاری "مشاوره تحصیلی رایگان" و همچنین احداث و تجهیز "خوابگاه خواهران" در ایام تابستان اشاره و از آنها نیز تشکر کردند.


ایشان در ادامه با تأکید بر رقابت نابرابر دانشگاه های استان در راستای جذب دانشجو، شرایط فعلی مؤسسه را مطلوب دانسته و آمار جذب دانشجو در نیمسال تحصیلی جدید را قابل قبول اعلام کردند.

در ادامه این جلسه آقای دکتر میرجلیلی، قائم مقام دانشگاه نیز طی بیاناتی ضمن تشکر و قدردانی از کلیه همکاران و ابراز رضایت از فضای صمیمانه و  همدلی بین پرسنل، از همکاران خواستند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را حضورا مطرح نموده و همچنان با تلاش مضاعف،  مؤسسه را در راستای پیشبرد اهداف خود یاری رسانند.

همچنین در این جلسه آقای مهندس زرگرچی، معاونت فرهنگی-دانشجوی ضمن اشاره به پیشینه قابل قبول مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) و رایزنی های صورت گرفته در خصوص ارتقا وضعیت مؤسسه، ابراز امیدواری کردند که به دلیل دارابودن اکثر پارامترهای لازم، در آینده ای نزدیک شاهد تبدیل وضعیت مؤسسه به دانشگاه خواهیم بود. ایشان اذعان کردند ارتقا مؤسسه، بهبود وضعیت بودجه و همچنین جذب دانشجو را به دنبال خواهد داشت. ”راه اندازی واحد امور رفاهی کارمندان” نیز موضوع دیگری بود که توسط آقای مهندس زرگرچی مطرح شد. ایشان همکاری حداکثری کارمندان در زمینه تشکیل هیأت مدیره و برنامه ریزی هر چه سریعتر امور رفاهی کارمندان را خواستار شدند.

از دیگر برنامه های این نشست برگزاری مراسم تودیع و معارفه بود. در این رابطه ضمن ایراد مطالبی از سوی هیأت رئیسه دانشگاه، پیرامون فعالیت های ارزنده آقای مهندس سپهر در زمان تصدی پست معاونت فرهنگی-دانشجویی، با اهدای لوح سپاس و هدیه از زحمات ایشان قدردانی شد. در ادامه از آقای دکتر کفاش، آقای مهندس میرزائی و آقای مهندس مرزنگوشی نیز با اهدای لوح سپاس و هدیه، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

در انتهای جلسه آقای دکتر وحدت و آقای دکتر میرجلیلی طی بیاناتی برای آقای مهندس زرگرچی معاون فرهنگی-دانشجویی و عضو جدید هیأت رئیسه، آقای مهندس پورزحمتکش مدیر روابط عمومی، آقای دکتر محمودی مدیر پژوهشی و سرکار خانم مهندس عرفان راد سرپرست گروه گرافیک آرزوی موفقیت کرده و ابراز امیدواری نمودند که ایجاد تغییرات در ساختار سازمانی مؤسسه بتواند نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.