موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

بازدید مدیر کل و معاون دفتر آموزش عالی غیردولتی کشور از دانشگاه امام جواد(ع)

مدیرکل و معاون دفتر آموزش عالی غیردولتی کشور در روز دوشنبه مورخ 10 دی‌ماه از دانشگاه امام جواد(ع) بازدید کردند.به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه، «مدیر کل و معاون دفتر آموزش عالی غیردولتی کشور» در عصر روز دوشنبه مورخ 10 دی‌ماه از دانشگاه امام جواد(ع) بازدید کردند. هیأت رئیسه و اعضای شورای مشورتی دانشگاه امام جواد(ع) و همچنین رئیس و مدیران ارشد دانشگاه علم و هنر، نیز در این بازدید که از ساعت 16:30 آغاز گردید حضور داشتند. این بازدید یک ساعته از بخش‌های مختلف دانشگاه شامل آزمایشگاه روانسنجی و مرکز مشاوره، کارگاه‌های طراحی، دوخت، الگو، مولاژ و تولیدی پوشاک، کارگاه چاپ، کتابخانه، سایت‌های کامپیوتری، سنتر آزمون تافل و واحد آموزش انجام گردید.
گفتنی است آقای دکتر وحدت «رئیس دانشگاه امام جواد(ع)» در نشست کوتاهی که پس از بازدید تدارک دیده شده بود، ضمن اشاره به ظرفیت‌ و توانمندی دانشگاه امام جواد(ع) در طیف وسیعی از حوزه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی، کارآفرینی و ...، حمایت بیشتر وزرات علوم از این دانشگاه را خواستار شد. آقای دکتر میرغفوری «رئیس دانشگاه علم و هنر» ضمن تأیید سخنان آقای دکتر وحدت، افزود دانشگاه علم و هنر نیز از هر گونه اقدام در راستای ارتقاء جایگاه دانشگاه امام جواد(ع) یزد حمایت می‌نماید.
خانم دکتر شمیرانی «مدیر کل دفتر آموزش عالی غیردولتی کشور» در پایان این نشست ابراز امیدواری کرد پیگیری‌ در خصوص بهبود شرایط و ارتقاء دانشگاه امام جواد(ع) نتیجه‌بخش باشد.