موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

برگزاری جلسه شورای آموزشی گروه روانشناسی و علوم‌تربیتی

جلسه اساتید گروه روانشناسی و علوم‌تربیتی دانشگاه به مناسبت آغاز سال نو و را‌ه‌اندازی «مرکز مشاوره مهر دانشگاه» در روز سه‌شنبه مورخ 20 فروردین ماه برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی، جلسه شورای اساتید گروه روانشناسی و علوم‌تربیتی با حضور جناب دکتر میرجلیلی «قائم مقام دانشگاه» در روز سه‌شنبه مورخ 20 فروردین ماه از ساعت 13:30 الی 14:45 در سالن کنفرانس مهر برگزار گردید. در این جلسه 3 نفر از اعضای هیأت علمی شامل آقای دکتر مهدی تولاّئی و خانم‌ها دکتر کهدوئی و دکتر بهراد و همچنین اکثریت اساتید حق‌التدریس ترم جاری که شامل 17 نفر بودند حضور بهم رساندند.

         
         
دکتر میرجلیلی در سخنان خود ضمن اشاره به فعال و پویا بودن گروه روانشناسی دانشگاه، به تلاش اساتید حاضر که از برجسته‌ترین اساتید استان محسوب می‌شوند، در راستای پیشبرد اهداف مرکز مشاوره تأکید کرد. وی تلاش اساتید در خصوص کمک به مراجعین از جمله دانشجویان و خانواده‌های آن‌ها را گامی مؤثر در تثبیت جایگاه مرکز مشاوره به عنوان قطب روانشناسی و مشاوره دانشگاهی در سطح استان دانست.
دکتر مهدی تولاّئی، «مدیر گروه روانشناسی» نیز ضمن برشمردن محورهای اصلی جلسه شامل اختصاص دپارتمان‌های تخصصی مرکز مشاوره، گروه‌بندی اساتید بر اساس تخصص و همکاری با مرکز، معرفی مدیر داخلی و تخصیص روز و ساعت همکاری با مرکز، توضیحات لازم را ارائه نمود.
در پایان خانم کرمی، «کارشناس گروه» نکات آموزشی شامل مدارک اساتید حق‌التدریس جدید، باز کردن حساب بانک تجارت، تکمیل فرم بیمه، امضای قرارداد حق‌التدریس و لزوم برگزاری کلاس‌های جبرانی را  یادآور شد.
گفتنی است جلسه مذکور پس از دریافت پیشنهادات اساتید و تهیه عکس دسته‌جمعی به کار خود پایان داد.