موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

برگزاری دهمین جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه امام جواد(ع)

به همت واحد کارآفرینی و فرهنگی دانشگاه و همچنین انجمن‌های علمی، دهمین جشن دانش‌آموختگی دانشگاه امام جواد(ع)، در شامگاه پنجشنبه مورخ 12 اردیبهشت ماه برگزار شد.

 به گزارش واحد روابط عمومی، دهمین جشن دانش‌آموختگی دانشگاه امام جواد(ع)، با حضور دانش‌آموختگان و خانواده‌های آن‌ها، مسئولین، مدیران، کارشناسان، اساتید و کارمندان در شامگاه پنجشنبه مورخ 12 اردیبشهت ماه در پردیس اصلی دانشگاه برگزار گردید.

       

این جشن که با استقبال کم‌نظیر علاقه‌مندان مواجه شد پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، پخش سرود ملی کشورمان و روایتی تصویری از دانشگاه، با سخنرانی آقای دکتر میرجلیلی «قائم مقام ریاست و معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه» در ساعت 20:00 آغاز گردید. دکتر میرجلیلی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین، به ارائه اطلاعاتی در خصوص عملکرد علمی، آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و کارآفرینی دانشگاه پرداخت. وی ضمن آرزوی موفقیت برای دانش‌آموختگان، بر اهمیت تلاش دانش‌آموختگان در راستای افزایش مهارت و کارآفرینی تأکید نمود.
آقای مهندس موسوی «نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی» نیز ضمن حضور در مراسم به ایراد سخن پرداخت. وی مرکز کارآفرینی دانشگاه امام جواد(ع) را نقطه قوتی برای این دانشگاه دانست و ابراز امیدواری کرد با اندیشیدن تدابیر لازم توسط این مرکز، دانش‌آموختگانی کارآفرین و بامهارت تحویل جامعه گردد. افرادی که با تلاش و خلاقیت خود بتوانند توسعه جامعه و خصوصاً شهر یزد را رقم بزنند. آقای دکتر محمودی «مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه» نیز ضمن تبریک به دانش‌آموختگان و تأکید بر اهمیت کارآفرینی در جامعه امروز، برای آنان موفقیت و شادکامی آرزو نمود. وی از تلاش‌های بی‌وقفه تیم اجرایی دهمین جشن دانش‌آموختگی و اعضای انجمن علمی نیز قدردانی نمود.
از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده برای این جشن می‌توان به پخش کلیپ‌های خودساخته دانش‌آموختگان در هر گروه آموزشی، اجرای موسیقی زنده توسط گروه تیک‌بند، تقلید صدا و اجرای استندآپ کمدی توسط آقای خالقی، اجرای نمایش طنز توسط برادران حائری و اجرای مسابقه اشاره نمود. در این برنامه شاد و مفرح از دانشجویان برتر در عرصه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی نیز با اهداء لوح تقدیر شد. این مراسم پس از خواندن سوگندنامه دانش‌آموختگی و تهیه عکس دسته‌جمعی در ساعت 00:15 بامداد به کار خود پایان داد.


 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

- لینک تصویری از مراسم در صفحه اینستاگرام آقای موسوی‌