موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

برپایی نمایشگاهی از آثار دانشجویان رشته گرافیک در پردیس هنر و معماری

به مناسبت روز گرافیک و به همت گروه آموزشی گرافیک دانشگاه، نمایشگاهی از آثار دانشجویان این رشته در روز شنبه مورخ 7 اردیبهشت ماه در پردیس هنر و معماری برگزار گردید.

سرکار خانم عرفان‌راد «مدیر گروه آموزشی گرافیک» در مصاحبه با واحد روابط عمومی از برپایی نمایشگاهی با بیش از 70 اثر هنری از دانشجویان رشته گرافیک خبر داد. وی گفت در این نمایشگاه هفت روزه که همزمان با روز گرافیک در محل پردیس هنر و معماری افتتاح گردید از آثار حدود 30 نفر از دانشجویان خوش ذوق گروه گرافیک رونمایی شد.
خانم عرفان‌راد «به عنوان دبیر اجرایی نمایشگاه» هدف از برگزاری آن را ترغیب دانشجویان به خلق آثار هنری، تقویت کار گروهی، بازاریابی برای آثار دانشجویان و تقویت ارتباط مردم و دانشگاه دانست. وی اذعان داشت به منظور معرفی دانشگاه و آشنایی دانش‌آموزان گروه هنر با آثار دانشجویی، مکاتبات لازم با مسئولین سه هنرستان انجام و از آن‌ها جهت دعوت گردید. وی ضمن ابراز خرسندی از استقبال خوب دانش‌آموزان، معلمان، دانشجویان و اساتید از این نمایشگاه، از تمدید آن در محل پردیس اصلی دانشگاه خبر داد.
خانم عرفان‌راد در پایان ضمن تشکر از آقای دکتر میرجلیلی، آقای مهندس زرگرچی، سرکارخانم فقیه کارشناس گروه گرافیک، آقای طوفان، آقای یادگاریان، آقای صفاریان و همچنین دانشجویان رشته گرافیک، از نقش به سزای ارتباط تنگاتنگ دانشگاه با هنرستان‌ها در رشد و شکوفایی استعدادها و مهارت‌های دانش‌آموزان گفت و افزود بازدید از این نمایشگاه‌ها انتخاب آگاهانه دانش‌آموزان در مقاطع تحصیلی بالاتر را به دنبال خواهد داشت.