موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

برگزاری جلسه توجیهی کارکنان مرکز مشاوره مهر دانشگاه

جلسه توجیهی کارکنان مرکز مشاوره مهر دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ 3 مهرماه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جلسه توجیهی کارکنان و معارفه «سرپرست اجرائی» مرکز مشاوره دانشگاه با حضور آقای دکتر میرجلیلی «سرپرست دانشگاه»، آقای دکتر تولّائی «مدیرگروه روانشناسی دانشگاه» و جمعی از اساتید گروه آموزشی روانشناسی در روز چهارشنبه مورخ 3 مهرماه برگزار گردید.

 

آقای دکتر میرجلیلی در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مطلوب گروه روانشناسی دانشگاه طی سالیان گذشته، راه‌اندازی مرکز مشاوره مهر دانشگاه را به عنوان دستاورد بزرگ این گروه آموزشی برشمرد. وی ضمن اشاره به پتانسیل خوب این مرکز شامل امکانات بروز و افراد منتخب و متخصص، همدلی و همکاری مضاعف کارکنان در پیشبرد اهداف اصلی این مرکز را خواستار شد. همچنین آقای یوسف صباغ طی حکمی از سوی آقای دکتر میرجلیلی به عنوان سرپرست اجرائی مرکز مشاوره مهر دانشگاه در این جلسه معرفی گردید.

دکتر تولّائی نیز در سخنان خود ضمن اشاره به تجربیات ارزنده آقای صباغ در حوزه روانشناسی، استفاده از کادر مجرب و حرفه‌ای برای این مرکز را به عنوان نقطه قوت آن برشمرد و ابراز امیدواری کرد این مرکز بتواند بزودی به قطب روانشناسی استان تبدیل گردد.

در پایان ضمن معرفی دپارتمان‌های مختلف و روانشناسان هر دپارتمان توسط آقای دکتر تولّائی، بازدید دسته‌جمعی از بخش‌های مختلف مرکز مشاوره انجام گرفت.

گفتنی است مراسم افتتاحیه این مرکز با حضور مسئولان استانی تا اواخر مهرماه انجام خواهد شد.