موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

تازه ها

«آموزش الکترونیکی» جایگزین «آموزش حضوری» در دانشگاه امام جواد (ع)

دکتر اميرجليلي «سرپرست مؤسسه» از آغاز برگزاری الکترونیکی کلاس‌های آموزشی نیمسال دوم ۹۹-۹۸، پس از پایان تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی، با توجه به تداوم وضعیت فوق‌العاده در کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت حضوری، «آموزش الکترونیکی» دروس به عنوان شیوه آموزشی جایگزین مد نظر قرار گرفت.

دکتر امیرجلیلی گفت دانشگاه امام جواد(ع) در راستای سیاست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر الزام تداوم نیمسال تحصیلی جاری، اقدام به راه‌اندازی «مرکز آموزش‌های الکترونیکی» نمود که تمهیدات در نظر گرفته شده‌ی این مرکز طی اطلاعیه‌های مختلف به سمع و نظر اساتید و دانشجویان خواهد رسید.

وی افزود هم اکنون با فراهم شدن زیرساخت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز توسط مرکز آموزش‌های الکترونیکی، آمادگی لازم برای برگزاری الکترونیکی کلیه دروس وجود دارد و تمامی کلاس‌ها میبایست طبق زمان مشخص شده در برنامه هفتگی، از روز شنبه مورخ ۱۶ فروردین ماه بر بستر دو سامانه LMS و VC برگزار گردد.

وي ضمن تأکید بر لزوم تصویب قوانین آموزشی تسهیل کننده برای دانشجویان در شرایط موجود، تصمیم‌گیری در این خصوص را در دست بررسی اعلام کرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با مشارکت کلیه اساتید و‌ دانشجویان و تبعیت از اطلاعیه‌های مرکز آموزش‌های الکترونیکی، بهترین بهره‌برداری از شیوه آموزش الکترونیکی صورت گیرد.