موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

هشتمین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام جواد(ع) یزد برگزار شد

دانش آموختگان دانشگاه امام جواد(ع) شبی خاطره انگیز را پشت سر گذاشتند.
هشتمین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام جواد(ع) با حضور جمعی از اساتید دانشگاه، دانشجویان، فارغ التحصیلان و خانواده ‏های ایشان در شامگاه چهارشنبه 96/2/27 در موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) برگزار شد.
در ابتدای مراسم، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و خواندن سرود ملی، قائم مقام  دانشگاه، دکتر میرجلیلی با سخنرانی خود علاوه بر خیر مقدم به دانشجویان و خانواده هایشان و همچنین سایر مدعوین، این اتفاق زیبا را به تمامی فارغ التحصیلان تبریک گفتند. در ادامه، ایشان ضمن تشویق فارغ التحصیلان برای ورود به عرصه کار و اجتماع، به این مطلب اشاره کردند که دانشگاه امام جواد(ع) جزء دانشگاه های برتری است که بستر لازم جهت پرورش بهترین فارغ التحصیلان و کارآفرینان را فراهم میکند.
طی این مراسم مطابق آیین هرساله از تمامی فعالین انجمن ها، گروه‏ ها و سایر دانش آموختگان رتبه های برتر هر رشته تجلیل شد.
همچنین در این جشن که همزمان با روز ملی روابط عمومی برگزار شد، از مدیر روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع)، خانم مهدوی با اهداء لوح و هدیه تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
در این مراسم، از سرود رسمی دانشگاه امام جواد(ع) برای اولین بار رونمایی شد. در ادامه از شاعر این اثر، جناب آقای ایمان امیری، مدیر گروه خوش ذوق گروه حسابداری، قدردانی به عمل آمد و همچنین از آهنگساز این اثر، آقای حمید سلطانزاده، نیز قدردانی شد.
لازم به ذکر است این مراسم شامل برنامه های متنوع و سرگم کننده‌ای بود از جمله اجرای زنده گروه موسیقی دانشگاه امام جواد(ع)، اجرای استندآپ کمدی، اجرای مسابقه در بین دانشجویان. این جشن در پایان با مراسم نورپردازی و آتشبازی به پایان رسید.
جشن دانش آموختگی یکی از چند مراسم مهمی است که هر ساله در اردیبهشت ماه به همت امور فرهنگی و کادر اجرایی دانشجویی و با حمایت هیئت رئیسه دانشگاه و دیگر عوامل برگزار میشود.