موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

هیئت نظارت بر عملکرد دانشگاهها از دانشگاه امام جواد (ع) بازدید کردند

دکتر شاهزاده فاضلی: چه خوب است که معدلهای بالای دبیرستان با رتبه های عالی این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع) هیئت نظارت بر عملکرد دانشگاه‌ها در بازدیدی که سالانه انجام می‌دهد، در آبان ماه 96 از دانشگاه امام جواد(ع) بازدید کردند و از نزدیک بر کلیه امور آموزشی، پرونده‌های دانشجویی، عملکرد کارمندان نسبت به دانشجویان، مراکز علمی و آزمایشگاهی، کارگاه‌ها و کلاس‌ها و در نهایت با پرسش از دانشجویان بر چگونگی کارکرد این دانشگاه طبق مشاهدات و بررسی های خود آگاه شدند. به گفته رییس این تیم آقای دکتر شاهزاده فاضلی، دانشگاه امام جواد یکی از معدود دانشگاه‌های غیر انتفاعی است که دارای دانشجویان بسیار ممتاز میباشد. ایشان با بررسی بعضی از پرونده های دانشجویان متوجه معدل بالای 18 دانش آموزانی شدند که با رتبه زیر 2000 این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده بودند و این در صورتی بود که میتوانستند دانشگاه‌های دیگری را نیز انتخاب نمایند و این موضوع نشان دهنده کیفیت مطلوب علمی و محیط ممتاز این دانشگاه می باشد.
این هیئت پس از جلسه ای با هیئت رئیسه دانشگاه و بازدید از مجموعه، به مرکز روانسنجی دانشگاه رفته و از نزدیک با این قسمت آشنا شدند. در آزمایشگاه روانسنجی، دکترتولایی، رییس این مرکز و مدیر گروه روانشناسی با توضیحات کامل اهداف و برنامه های این مرکز را معرفی نموده و خاطر نشان کردند این مرکز یکی از مجهزترین آزمایشگاههای تخصصی روانسنجی با امکانات درجه یک در استان میباشد.
دکتر میرجلیلی نیز در ادامه از اینکه هر ساله چنین هیئتی بر عملکرد این دانشگاه نظارت میکنند ابراز خرسندی نموده و این عمل را نشانه قوت این دانشگاه و اعتماد مسئولین دانستند.