موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

نمایشگاه و ژوژمان آثار برتر دانشجویان ارشد رشته طراحی پارچه برگزار شد

هنر نقش و طرح پارچه توسط دانشجویان ارشد دانشگاه امام جواد(ع) به معرض دیدعموم نهاده شد.
به گزارش روابط عمومی صبح روز سه شنبه 10 بهمن ماه، دانشجویان کارشناسی ارشد رشته طراحی پارچه دانشگاه امام جواد (ع) بخشی از عملکرد خود در زمینه کارهای پایان نامه و طرح های خلق شده از آثار خود را در نمایشگاهی به معرض دید گذاشتند.
در این ژوژمان که اساتید مطرح این رشته به همراه مدیر گروه محترم گروه کارشناسی ارشد حضور داشتند به راهنمایی مدعوین و دانشجویان در کنار دانشجویان ارائه دهنده کار پرداختند. دکتر میرجلیلی، قائم مقام محترم دانشگاه نیز از این نمایشگاه بازدید نمودند و کار فوق العاده دانشجویان را ستودند. در ادامه ایشان به خاطر استقبال خوب از این ژوژمان و نهایت هنرمندی دانشجویان ، که باعث شگفتی بازدیدکنندگان شد پیشنهاد دادند تا تمام این قبیل آثار برای عرضه به تمام کارخانجات نساجی و تولید پارچه ، در قالب ژورنال و سی دی تهیه شود و نمایشگاه به مدت طولانی تری برای بازدیدکنندگان دایر باشد
جالبترین قسمت این نمایشگاه دوخت لباسهایی از پارچه های طراحی شده توسط دانشجویان بود که بصورت مانکن زنده هر صاحب اثر آن را مقابل طرح خود برتن داشت و همان کار درژورنالهایی با تناسب دوخت آثار عرضه میشد . تلاش و زحمات دانشجویان طراحی پارچه و دوخت دانشگاه امام جواد(ع)در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بسیار حائز اهمیت است همچنین علاقه و میزان سلیقه آنها در ابتکار و کارآفرینی زبانزد میباشد.