موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

کسب مقام اول در رشته فیلم کوتاه جشنواره رویش توسط دانشجوی دانشگاه امام جواد (ع)

بنفشه جاهد دانشجوی برگزیده جشنواره هنری ادبی رویش شد
سومین جشنواره ادبی هنری رویش به عنوان بزرگ‌ترین رویداد ادبی هنری دانشجویی استان یزد در دانشگاه یزدبرگزار شدمسئول بسیج دانشجویی استان یزد نیز جشنواره ادبی هنری رویش را به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد ادبی هنری در سطح دانشگاه‌های استان دانست و افزود: شناسايي دانشجويان هنرمند،آموزش و حمايت آنها، و توليد آثارفاخر ادبي و هنري ازاهداف برگزاری این جشنواره است.
سیدحسین راسخی افزود: اين جشنواره در شش بخش هنرهاي نمايشي، آوايي، تجسمي،ادبي،فيلم و طراحي و دوخت لباس ايراني اسلامي و در 60 موضوع برگزار شدبه گفته راسخی دانشجویان متعهد و هنرمند در چنین فضایی فرصت پیدا می‌کنند تا هم استعدادهای خود را به نمایش بگذارند و هم رشد پیدا کنند.
وی با اشاره به استقبال دانشجویان از این رویداد اضافه کرد:امسال 700دانشجو در مقاطع مختلف تحصيلي  2هزار و 50 اثر در زمينه هاي مختلف به دبيرخانه اين جشنواره ارسال کردند.
نمايشگاه آثارهنرهاي تجسمي اين جشنواره تا هفتم اسفند در دانشگاه يزد جهت بازديد علاقه مندان دایربود
رگزیدگان بخش‌های مختلف سومین جشنواره ادبی و هنری رویش که در سطح دانشگاه‌های استان یزد برگزار شد، معرفی و موردتقدیر قرار گرفتند.
 مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان سومین جشنواره ادبی هنری رویش استان یزد در محل سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه یزد و با حضور جمعی از مسئولین  فرهنگی و هنری و دانشگاهی استان برگزار شد.
لازم به ذکر است در این جشنواره دانشجویی که به همت بسیج دانشجویی و همکاری دانشگاه‌های استان یزد برگزار شد، بیش از 2 هزار اثر در بخش‌های مختلف توسط دانشجویان یزدی به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده بود.
 در رشته فیلم کوتاه داستانی، "بنفشه جاهد" از "دانشگاه امام جواد" برای اثر «تردمیل» مورد قدردانی قرار گرفت.