موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

دومین آزمون تافل در دانشگاه امام جواد(ع) برگزار شد

دومين آزمون بين المللي تافل در مکانی کاملا استاندارد با امکانات مناسب در دانشگاه امام جواد برگزار شد.
علی فرحانه، مدير روابط بين‌الملل و آزمون‌های زبان دانشگاه امام جواد(ع)، ضمن تاييد اين خبر افزود دومين دوره آزمون بين‌المللی تافل (TOEFL iBT) با بهترين كيفيت در تاريخ ١٢ اسفند ماه ( ٣  مارچ ) با هماهنگی سازمان ETS آمريكا برگزار گرديد.
ايشان با بیان این نکته که این آزمون در محيطی آرام و با استاندارد بالا برای داوطلبان يزدی و استان‌های هم‌جوار برگزار گردید، تاکید کرد كيفيت و صحت برگزاری آزمون توسط سازمان ETS مورد تاييد قرار گرفته است.
ایشان در ادامه خاطر نشان کرد در حال حاضر يزد و دانشگاه امام جواد(ع) تنها مركز برگزاری آزمون تافل در جنوب و جنوب شرق کشور می‌باشد. همچنین با توجه در خواست داوطلبان تاريخ‌های برگزاری اين آزمون در سال ۹۷ در سايت ets.org جهت ثبت نام مي باشد.
شايان ذكر است دوره هاي بعدی اين آزمون در تاريخهاي  ٢١ اپريل، ١٩ مي و ١٠ جون سال ٢٠١٨ برگزار مي گردد.

به گزارش روابط عمومی میزان رضایتمندی شرکت کنندگان در دومین آزمون به گفته خود ایشان بسیار زیاد بود. یکی از شرکت کنندگان این آزمون در مصاحبه ای با خبرنگار روابط عمومی، رعایت اصول اخلاقی که باعث حصول اعتماد به نفس و آرامش در شرکت کنندگان میشد را بهترین شاخص برگزارکنندگان این آزمون در دانشگاه امام جواد(ع)دانست. وی محیط آرامبخش حیاط مرکزی، سکوت حاکم بر فضا و دستیابی به امکانات را برشمرد و از انتخاب محل آزمون خود بسیار راضی بود.
دیگرشرکت کننده در آزمون، خلوت بودن محل امتحان را برای خود نوعی فرصت میدانست چرا که پیش‌تر هیاهو و شلوغی محل آزمون در او  ایجاد استرس میکرد. لذا این محل بخاطر سکوت و خلوت بودن مکان آزمون جای مناسبی برایش بود و امیدوار بود با وجود امکانات و محیط استاندارد، این دوره در آزمون موفق بشود و از همه مسئولین برگزارکننده آزمون در دانشگاه امام جواد(ع) تشکر کرد.