موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

دانشگاه امام جواد(ع) میزبان اردوی مطالعاتی دانش آموزان در ایام نوروز

اردوی مطالعاتی در دانشگاه امام جواد(ع) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي در ايام تعطيلات نوروزي دانشگاه امام جواد (ع) ميزبان دانش آموزان زيادي جهت مطالعه و آمادگي براي شرکت در کنکور 97 بود. در اين خصوص دانشگاه فضايي ساکت و مناسب با امکانات بسيار خوب در اختيار دانش آموزان قرار داده بود اکثر شرکت کنندگان در اين اردو از شهرستانهاي اطراف مانند بافق براي اقامت و همچنين مطالعه، حضور داشتند. آموزش و پرورش توسط نمايندگان خود برنامه هايي تدارک ديده بود که در طول اين ايام براي دانش آموزان به مناسبتهاي مختلف برگزار کرد. دانشگاه امام جواد (ع) نيز به عنوان ميزبان در اين اردوي ده روزه  علاوه بر فراهم سازي امکانات و محيطي مناسب در مراسمي که در سالن آمفي تاتر برگزار شد به تشريح کامل دانشگاه، رشته هاي موجود جهت تحصيل و امکانات و تجهيزات خود پرداخت در اين خصوص معاون فرهنگي - دانشجويي، مهندس محمد سبهر ضمن خوش آمدگويي و تبريک سال نو به دانش آموزان شرکت کننده در اين اردو، از مزايا و امکانات ويژه دانشگاه امام جواد (ع) سخن گفت و اين مکان را محيطي امن و مناسب با پتانسيل هاي فراوان جهت ادامه تحصيل معرفي نمودسپس از دانش آموزان خواست تا با مطالعه و انتخاب صحيح، رشته و محل تحصيل خود جهت ساختن آينده خود نهايت دقت و تلاش را بنمايند تا بتوانند از اين مرحله سربلندي و طيب خاطر عبور نمايند.
محمد علي طوفان مدير پشتيباني دانشگاه امام جواد نيز ضمن تشکر از دست اندرکاران اين اردو با توجه به محيط شاد و آرام دانشگاه فضاي مطالعاتي را که در تمام اين ايام براي رفاه دانش آموزان مهيا کرده بودند را بسيار خوب ارزيابي کرد همچنين ايشان وجود کلاسهايي که با ميزهاي مخصوص مطالعه آماده شده بود را و از آرامش و رفاه کامل برخوردار بود را از مزيتهاي ويژه اي دانست که در اختيار دانش آموزان قرار داده شده بود.
همچنين ضمن تشکر از مسئول محترم اين اردو آقاي کلانتري بابت نظارت و نظم آمادگي اين محيط را در سالهاي آتي نيز جهت برگزاري چنين اردوهايي اعلام کرد . در پايان اين اردو نيز برنامه جشني به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت علي (ع) برگزار شد.