موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

اولین نشست هیئت موسس در ادیبهشت ماه سال جاری

اولین نشست هیئت موسس دانشگاه درسال 97 با حضور کلیه اعضا برگزار شد.
گزارشی اجمالی از جلسه هیأت موسس مورخ 22 اردیبهشت 97
به گزارش دفتر ریاست دانشگاه، اولین جلسه هیأت موسس دانشگاه امام جواد(ع) در سال 97 روز پنجشنبه 22 اردیبهشت در سالن جلسات دانشگاه و با حضور کلیه اعضاء هیأت موسس و هیأت رئیسه دانشگاه برگزار گردید. در ابتدای این نشست دکتر وحدت ریاست دانشگاه گزارشی از فعالیتهای علمی-فرهنگی و عملکرد آموزشی دانشگاه ارائه نمود. در ادامه وضعیت مالی دانشگاه در سال تحصیلی جاری و پیش بینی سال آینده بررسی شد و افزایش چشمگیر هزینه ها بر اثر افزایش سالیانه حقوق و دستمزد و در مقابل کاهش درآمدها به دلیل کاهش تعداد دانشجو و تثبیت نرخ های شهریه، مورد بحث قرار گرفت و نهایتاً مقرر گردید به هیأت رئیسه اختیار داده شود که در سال تحصیلی 98-97 برای هر رشته تحصیلی به تناسب تقاضای آن از صفر تا 20 درصد افزایش شهریه لحاظ نماید.
 در ادامه موضوع تحصیل و تدریس کارمندان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید با توجه به نرم های دانشگاه های معتبر کشور ادامه تحصیل کارمندان دانشگاه امام جواد صرفاً در دانشگاههای دیگر انجام شود. همچنین کارکنان واجد شرایط که در امر تدریس نیز با دانشگاه همکاری دارند ترجیحاً در ساعات غیر اداری و حداکثر از ساعت 12 به بعد برنامه ریزی شود.
در مورد ابلاغیه پیشنهادی اتحادیه دانشگاههای غیر انتفاعی کشور مبنی بر نحوه پرداخت حق التدریس نیز بحث و گفتگو شد و نهایتاً مصوب گردید تا ضریب یک شصتم دو ردیف اول حکم هر فرد مبنای محاسبه هر ساعت حق التدریس قرار گیرد.
لازم به ذکر است این جلسه با حضور آقایان دکتر فرمان، دکتر وحدت، دکتر اولیاء، دکتر محمد سفید، دکتر ادیب نیا، حجت الاسلام دکتر موسویزاده، دکتر میرجلیلی، مهندس غلامعلی سفید و مهندس سپهر برگزار گردید.