موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

جلسات مشاوره تخصصی انتخاب رشته رایگان در دانشگاه امام جواد(ع)، پس از یک هفته به کار خود پایان داد

به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع)، جلسات مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته رایگان که با استقبال چشمگیر داوطلبان سراسر استان روبرو شد پس از هفت روز کاری فشرده به کار خود پایان داد.

برنامه این دوره از فرآیند انتخاب رشته تحصیلی در دانشگاه امام جواد(ع) در حالی اتمام یافت که در این دوره علاوه بر برگزاری 5 جلسه مشاوره عمومی و همچنین تشکیل جلسات فردی مشاوره تحصیلی با حضور 9 مشاور برجسته استانی طی هفت روز در محل دانشگاه، دو جلسه مشاوره عمومی به همراه جلسات مشاوره تحصیلی فردی با حضور 5 مشاور در شهرستان خاتم نیز طی دو روز برگزار شد.
این دوره از برنامه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته تخصصی که از تاریخ 13 مردادماه کار خود را آغاز کرد و تا تاریخ 19 مردادماه ادامه یافت، به مانند سالهای گذشته با استقبال خوبی از طرف داوطلبان کنکور مواجه گردید. گفتنی است با توجه به تعدد حضور مشاوران برتر استانی و همچنین انجام فرآیند ثبت‌نام اینترنتی، داوطلبان توانستند در محیطی مناسب و با کم ترین اتلاف وقت از راهنمایی مشاوران زبده بهره‌مند گردند که این مسئله تقاضای اخذ چند نوبت مشاوره از طرف داوطلبین را به دنبال داشت.
طی مصاحبه واحد روابط عمومی با برخی از مراجعه کنندگان، داوطلبین ضمن رضایت از روند اجرایی فرآیند مشاوره و انتخاب رشته تحصیلی توسط این دانشگاه، از حضور مشاورین مطرح استانی و همچنین سایر کادر اجرایی این برنامه ابراز رضایت نمودند و همچنین ابراز امیدواری کردند که این برنامه در سالهای آتی با همین کیفیت در سطح استان و سایر شهرستان‌ها برای داوطلبین سال‌های بعد نیز برگزار شود.