موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

برگزاری دوازدهمین آزمون بین‌المللی تافل در دانشگاه امام جواد(ع) یزد

دوازدهمین آزمون بین‌المللی تافل در روز یکشنبه مورخ 13 آبان‌ماه در دانشگاه امام جواد(ع) برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه، دوازدهمین آزمون بین‌المللی تافل در روز یکشنبه مورخ 13 آبان‌ماه، با حضور 13 داوطلب از شهرهای یزد، کرمان، کرمانشاه، تهران و شیراز با شرایط استاندارد و مورد تأیید سازمان ETS آمریکا برگزار گردید.


آقای دکتر میرجلیلی «قائم‌مقام دانشگاه و معاونت آموزشی» ضمن عرض خیرمقدم به داوطلبان و آرزوی موفقیت برای آن‌ها، به تجربه آقای مهندس فرحانه «مدیر مرکز زبان دانشگاه» در برگزاری آزمون‌های بین‌المللی و همچنین تلاش واحدهای مختلف در خصوص فراهم آوردن شرایط مطلوب برای برگزاری آزمون اشاره کرد. وی افزود داوطلبان شهرستانی نیز می‌توانند علاوه بر استفاده از سوئیت‌های مجهز، جهت تهیه غذا به سلف دانشگاه مراجعه نمایند.

            
گفتنی است در پایان آزمون همه داوطلبان ضمن ابراز خرسندی از انتخاب سنتر دانشگاه امام جواد(ع) یزد، بر کیفیت بالای تجهیزات مورد استفاده تأکید کرده و نظم برگزاری آزمون را مطلوب دانستند. اغلب داوطلبان نحوه آشنایی خود با این سنتر را پیام‌های داوطلبان آزمون‌های قبلی این سنتر که در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی منتشر شده بود عنوان کردند. تبلیغات در سطح شهر و همچنین شرکت در دوره‌های آمادگی آزمون تافل برگزار شده توسط آقای مهندس فرحانه نیز در آشنایی سایر داوطلبان با این سنتر مؤثر بوده است.

شایان ذکر است آزمون تافل بعدی در روز شنبه مورخ 19 آبان‌ماه برگزار خواهد شد.