موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

برگزاری دوره آموزشی ضوابط بافت تاریخی و مرمت آن در دانشگاه امام جواد(ع)

دوره آموزشی "ضوابط بافت تاریخی و مرمت آن" با همکاری شرکت مهندسان مشاور ایوان عمارت در روز پنجشنبه مورخ 8 آذرماه در دانشگاه امام جواد(ع) یزد برگزار گردید.

به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه، پیرو انعقاد تفاهم‌نامه همکاری آموزشی بین دانشگاه و شرکت «مهندسان مشاور ایوان عمارت»، دوره آموزشی ضوابط بافت تاریخی و مرمت آن، از مجموعه دوره‌های مصوب شورای فنی استان یزد در روز پنجشنبه مورخ 8 آذرماه زیر نظر سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان یزد، در دانشگاه امام جواد(ع) برگزار گردید.

این دوره که با استقبال بیش از 90 نفر از کارکنان نهادها و سازمان‌ها و همچنین متخصصان و فعالان این حوزه مواجه شد، از ساعت 8:00 صبح با تدریس آقای دکتر ساشا ریاحی‌مقدم «معاونت میراث فرهنگی استان یزد» آغاز و در ساعت 12:30 به کار خود پایان داد.

 

آقای مهندس هادی اکبر‌پور «مدیرعامل شرکت مهندسان مشاور ایوان عمارت» در مصاحبه با واحد روابط عمومی دانشگاه گفت: این شرکت علاوه بر انجام فعالیت تخصصی خود، ضمن اخذ مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی از «سازمان اداری و استخدامی کشور»، دوره‌های آموزشی مرتبط را با همکاری دانشگاه امام جواد(ع) و در راستای ارتقاء سطح علمی و اجرایی متخصصان حوزه فنی و مهندسی برگزار می‌کند. وی در ادامه سخنان خود به دوره‌های آتی این شرکت از جمله "قوانین کار، بیمه و تأمین اجتماعی، "قراردادهای سرجمعی"، "ضوابط خرید خدمات مشاور" و ... که تا پایان سال جاری در دانشگاه امام جواد(ع) برگزار خواهد شد نیز اشاره کرد.