موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

برگزاری جلسه معارفه اعضای کانون‌ها و تشکل‌های فرهنگی دانشگاه با معاون و سرپرست دانشجویی

امور دانشجویی دانشگاه، جلسه معارفه اعضای کانون‌ها و تشکل‌های فرهنگی با معاون و سرپرست دانشجویی را در روز چهارشنبه مورخ 5 دی ماه برگزار نمود.

 به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه، جلسه معارفه اعضای کانون‌ها و تشکل‌های فرهنگی با حضور آقای مهندس زرگرچی معاون فرهنگی-دانشجویی و آقای حجتی سرپرست دانشجویی در روز چهارشنبه مورخ 5 دی ماه در سالن آمفی تئاتر برگزار گردید.
آقای حجتی در ابتدای این جلسه به معرفی اعضا و تشریح فعالیت کانون‌ها پرداخت. سپس آقای مهندس زرگرچی ضمن عرض تبریک به منتخبین و آرزوی موفقیت برای آن‌ها، افزود اگرچه پویایی و نشاط دانشگاه در حال حاضر به اقدامات ‌کانون‌ها و تشکل‌ها بستگی دارد، اما فعالیت مؤثر اعضاء تأثیر بسزایی در آینده آن‌ها نیز خواهد داشت.
در ادامه‌ی جلسه و پس از بحث و تبادل نظر اعضاء پیرامون خط مشی و رسالت کاری کانون‌‌ها، مقرر گردید دبیر هر کانون حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 9 دی ماه مشخص و صورتجلسه آن به امور دانشجویی-فرهنگی تحویل گردد.
در پایان آقای حجتی خاطر نشان کرد در حال حاضر تعداد 5 تشکل و کانون فعال اعم از «بسیج دانشجویی (خواهران و برادران)»، «هیأت دانشجویی فاطمیون»، «شورای صنفی»، «ورزش و نشاط» و «فیلم و عکس» در دانشگاه تشکیل شده و در ترم آینده، کانون‌های «قرآن و عترت» و «همیاران بهداشت» نیز به آنها اضافه خواهد شد.