موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

انعقاد قرارداد همکاری بین دانشگاه امام جواد(ع) و شرکت استارتاپی پیشرو پخش چلیپا فعال در حوزه پوشاک

قرارداد همکاری «تولیدی پوشاک جوان» دانشگاه امام جواد(ع) یزد با شرکت استارتاپی پیشرو پخش چلیپا فعال در حوزه پوشاک (واقع در تهران) جهت تولید 1000 دست جلیقه‌ کاربردی، در روز چهارشنبه مورخ 19 دی ماه منعقد گردید.


 

سرکار خانم بینه اولیاء «مدیر گروه طراحی دوخت و لباس» دانشگاه در مصاحبه با واحد روابط عمومی، از انعقاد قرارداد همکاری تولیدی پوشاک جوان دانشگاه با شرکت استارتاپی پیشرو پخش چلیپادر روز چهارشنبه مورخ 19 دی ماه خبر داد. وی هدف از اجرای این فرآیند را فعال کردن دانشجویان و آشنا نمودن آن‌ها با یک پروژه واقعی تولید انبوه و موانع و مزیت‌های آن دانست و افزود این مهم، در راستای اهداف مورد نظر یک دانشگاه کارآفرین می‌باشد. وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت آقای دکتر محمد فاطمی «مدیرعامل شرکت پیشرو پخش چلیپا» دلیل انتخاب تولیدی جوان را کیفیت نمونه، دقت در اجرا، پیگیری عوامل و از همه مهمتر دانشگاهی بودن آن برشمرد.
خانم اولیاء افزود فرآیند تولید پس از جذب 8 نفر از دانشجویان علاقه‌مند جهت همکاری، مهارت‌سنجی آن‌ها و تفکیک وظایف آغاز گردید و تولیدی پوشاک جوان متعهد به تحویل 1000 دست جلیقه کاربردی تا پایان سال 97 به کارفرما شد. وی خاطرنشان کرد رایزنی‌های مربوط به فرآیند پیش‌تولید، طراحی، انتخاب رنگ و نوع چاپ، تهیه مواد اولیه، الگوکشی، سایزبندی، برش و دوخت تماماً در کارگاه تولیدی جوان و با همکاری استادان و دانشجویان دانشگاه امام جواد(ع) صورت می‌گیرد.
وی در پایان مصاحبه ضمن قدردانی از همکاری جناب آقای دکتر محمودی، «مدیر محترم مرکز کارآفرینی دانشگاه» و سرکار خانم رزاقی «مسئول کارگاه‌های طراحی و دوخت» در خصوص انعقاد و اجرایی شدن این قرارداد، ابراز امیدواری کرد این فرآیند با کیفیت مطلوب به سرانجام برسد.