موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

مشارکت 60 درصد از اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه در دوره‌های آموزشی ارزیابی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی

مدیر کارگزینی دانشگاه از مشارکت 60 درصدی اعضای هیأت علمی دانشگاه در دوره‌های برگزار شده توسط دانشگاه یزد با عنوان "دوره‌های ارزیابی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی" در تاریخ 30 دی لغایت 3 بهمن خبر داد.

سرکار خانم سمیه خسروی «مدیر کارگزینی»، در مصاحبه با واحد روابط عمومی از مشارکت 60 درصدی اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه طی روزهای یکشنبه مورخ 30 دی لغایت چهارشنبه مورخ 3 بهمن به مدت 16 ساعت، در دوره‌های آموزشی «ارزیابی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی» برگزار شده در دانشگاه یزد خبر داد. خانم خسروی ضمن اشاره به اهمیت این دوره‌ها در راستای دانش‌افزایی اعضای هیأت علمی خاطر نشان کرد، این دوره‌ها به صورت سالیانه توسط «دفتر نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه یزد» در قالب چند دوره‌ی متنوع برگزار می‌گردد. وی افزود برگزاری این دوره‌های آموزشی در دی ‌ماه سال جاری تحت عنوان «اخلاق پژوهشی و ارزیابی فعالیت‌های پژوهشی»، «ارزیابی فعالیت‌های آموزشی»، «ارزیابی فعالیت‌های فرهنگی» و «ضوابط و مقررات اداری» آغاز گردید.
خانم خسروی اذعان کرد در «دوره‌های ارزیابی»، اصول و چارچوب‌ لازم در خصوص نحوه انجام فعالیت‌های پژوهشی، آموزشی و مقررات مربوطه و همچنین نحوه ارزیابی آن‌ها تشریح می‌گردد. در دوره «ضوابط و مقررات اداری» نیز مواردی از جمله مرخصی اعضای هیأت علمی، نحوه اخذ ترفیع، مأموریت‌ها و سایر قوانین اداری مرتبط با اعضای هیأت علمی ارائه می‌شود.
شایان ذکر است به اعضای محترم هیأت علمی که در این دوره 16 ساعته شرکت داشته‌اند دو امتیاز فرهنگی جهت ارتقاء و تبدیل وضعیت داده خواهد شد.