موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

برگزاری مراسم دورهمی کارکنان دانشگاه در روزهای پایانی سال 97

هیأت رئیسه، کارمندان و اعضای هیأت علمی دانشگاه در صبح روز پنجشنبه مورخ 23 اسفندماه در مراسم دورهمی پایان سال 97 گرد هم آمدند.
به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه، به مناسبت پایان سال 97، مراسمی در روز پنجشنبه مورخ 23 اسفندماه با حضور هیأت رئیسه، کارمندان و اعضای هیأت علمی برگزار شد. این مراسم در ساعت 8:30 با صرف صبحانه در سالن مهر آغاز گردید. سپس مراسم اصلی که با محوریت استفاده از توانمندی فرزندان همکار برنامه‌ریزی شده بود، با قرائت قرآن توسط «امیرعلی حجتی» آغاز شد. آقای دکتر وحدت «ریاست دانشگاه» ضمن قدردانی از زحمات کارمندان و اعضای هیأت علمی در سال 97، در آستانه نوروز 98 سالی خوش و سراسر خیر برای خانواده دانشگاه امام جواد(ع)، آرزو نمود. گفتنی است در بخش دیگری از برنامه، «مریم سپهر» که مسئولیت اجرا را به عهده داشت از 5 نفر از فرزندان همکار شامل «سونیا سعیدی»، «درسا زارع»، «کیانا کفاش»، «کیارش شکرریز» و «باران توانا» جهت اجرای موسیقی و دکلمه دعوت نمود. قابل‌توجه آنکه «آقای یادگاریان» از همکاران شاغل در پردیس هنر و معماری به همراه هنرمند عزیز آقای محمدرضا دهقان‌زاده نیز به اجرای موسیقی سنتی در این مراسم پرداختند.
در این مراسم با اهداء لوح و دسته‌گل از زحمات بی‌شائبه آقای دکتر وحدت «ریاست دانشگاه» و آقای دکتر میرجلیلی «قائم مقام ریاست دانشگاه» قدردانی شد. این مراسم حوالی ساعت 10:30 پس از پخش کلیپی از خاطرات خانواده دانشگاه امام جواد(ع) در سال 97 و کلیپ تکریم مقام بانوان در روز میلاد حضرت فاطمه(س)، اهداء کارت پیام تبریک ریاست دانشگاه به حضار، تقدیر از فرزندان همکار با لوح و گل، صرف کیک و تهیه عکس یادگاری به کار خود پایان داد.