موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

اطلاعیه نحوه ثبت نام، مدارک کارشناسی پیوسته در نیمسال مهر 1398 در مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع)

پیرو اطلاعیه مورخ 1397/10/13 و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام در تاریخ 1397/11/17، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال 1398 موضوع قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مصوب 1392/06/10 مجلس محترم شورای اسلامی و مصوبات پانزدهمین و شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ 8 و 12 دی‌ماه 1397 می‌رساند، ثبت‌نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت می‌پذیرد منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ 1397/12/20 آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 1398/06/28 پایان می‌پذیرد.
 
دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل های مربوط به پذیرش فوق از تاریخ 1397/11/17 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. لذا کلیه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در روزهای فوق به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 100 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام نمایند.
 
مدارک لازم و مراحل ثبت‌نام اینترنتی
داوطلب‌ متقاضی‌ شرکت‌ در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) باید یکایک‌ اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد:
1- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور.
2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان و مطالعه آن.
3- تهیه فایل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام.
4- ثبت‌نام وانتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (1397/12/20 لغایت 1398/06/28).
 
تذکرات لازم:
1- اخذ دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6 حداکثر تا تاریخ 1398/05/31، دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی حداکثر تا تاریخ 1398/06/31 و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی (با تاریخ اخذ حداکثر تا 1398/06/31) برای کلیه داوطلبان الزامی است.
2- دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می باشند حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را ندارند و در صورت ثبت نام و انتخاب رشته بعنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد.
3- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیل (معدل کتبی دیپلم)، صورت خواهد گرفت؛ لذا کلیه متقاضیان (دیپلمه های نظام آموزشی 3-3-6 ، نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی، نظام قدیم چهارساله دبیرستان و همچنین دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند) بایستی معدل کل و یا معدل کتبی خود را بصورت صحیح در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی درج نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند در صورت مغایرت معدل کل و یا معدل کتبی واقعی با معدل کل و یا معدل کتبی اعلام شده در تقاضانامه ثبت نامی، از ثبت‌نام پذیرفته شدگان ممانعت بعمل آمده و قبولی آنها لغو می گردد.
 
تبصره1: داوطلبان نظام آموزشی جدید 3-3-6 پس از ثبت نام در این مرحله از پذیرش لازم است، پس از دریافت مدرک دیپلم حداکثر تا تاریخ 1398/05/31، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به درج معدل کتبی دیپلم خود در تقاضانامه ثبت نامی اقدام نمایند.
تبصره2: داوطلبان دیپلم فنی و حرفه ای و یا کاردانش نظام آموزشی جدید 3-3-6 و دیپلمه های فنی و حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند و فاقد معدل کتبی دیپلم هستند، بایستی معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً در بند 16 تقاضانامه اینترنتی ثبت نام درج نمایند.
 
رشته های پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی در مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) در مهر ماه 1398


مشخصات و شرایط مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع):
1) دانشگاه در موقعيت مكاني ممتاز شهري قرار گرفته است.
2) دانشجويان از مزاياي وام شهريه (طبق مصوبات صندوق رفاه دانشجويان) و مزاياي بيمه حوادث دانشجويي برخوردارند.
3)دانشجويان ممتازعلمي(رتبه اول تا سوم)، فرهنگي و ورزشي هر رشته، در هرترم از معافيت شهريه(ثابت و متغير) تا سقف 50% برخوردار مي شوند.
4)پرداخت شهريه هر ترم به صورت اقساط امكان پذير است.
5)امكان استفاده رايگان از سايتهاي كامپيوتري، اينترنت وايرلس، كتابخانه مركزي و ديجيتال، باشگاه كارآفريني،مركز رشد كسب و كار، و سلف سرويس غذاخوري(با نرخ دانشجويي) مهيا مي باشد.
6) اختصاص دفاتر كار در محل پرديس هنر و معماري به دانشجويان و فارغ التحصيلان كارآفرين
7)حمايت از توليدات دانشجويي مورد تاييد گروههاي آموزشي
8)بهره مندي از خدمات مشاوره اردوهاي دانشجويي ، علمي و .....
9)اختصاص تخفيف تا سقف 30% به فرزندان كارگران مشمول ضوابط دانشگاه
10) تأمين خوابگاه اختصاصي خواهران در داخل دانشگاه و خوابگاه برادران تحت نظارت دانشگاه براي دانشجويان طي دوران تحصيل
11) نشاني: يزد، صفاييه، بلوار شهيدان اشرف، يلوار جوادالائمه(ع) تلفن 4-38281200-035
12)  نشاني سایت دانشگاه www.iju.ir