موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

بازدید کارشناسان ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه و پردیس هنر و معماری (گزارش تصویری)

سه تن از کارشناسان ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز پنجشنبه مورخ 23 آبان‌ ماه از پردیس اصلی و پردیس هنر و معماری دانشگاه امام جواد(ع) بازدید کردند.
به گزارش واحد روابط عمومی، آقای دکتر نیستانی، آقای دکتر کریمی و آقای دکتر دلاورنژاد، سه تن از کارشناسان ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در صبح روز پنجشنبه مورخ 23 آبان ماه ضمن بازدید از کلاس‌های آموزشی در پردیس اصلی دانشگاه، در مراسم افتتاحیه مرکز مشاوره مهر دانشگاه نیز حضور یافتند. برگزاری نشست با اعضای هیأت علمی دانشگاه نیز به عنوان برنامه بعدی ایشان در ساختمان مهر انجام گردید.

گفتنی است با توجه به آغاز سومین دوره از مشق معیشت ایرانی در پردیس هنر و معماری از صبح روز پنجشنبه، بازدید از پردیس هنر و معماری نیز در عصر این روز توسط نامبردگان انجام شد. گفتنی است این برنامه به همت واحد فرهنگی دانشگاه با حضور 14 تیم دانشجویی از دانشگاه امام جواد(ع) و سایر دانشگاه‌های استان اجرا شد. هدف از برگزاری این مراسم آشنایی نسل امروز با فرهنگ غنی اصیل ایرانی بود. هر یک از 14 تیم شرکت کننده، ضمن انتخاب قومیتی خاص سعی در به نمایش گذاشتن آداب و رسوم، پوشش و غذاهای محلی آن قومیت داشتند.

شایان ذکر است نتایج داوری به زودی اعلام و به تیم‌های برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.