موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

برگزاری ژوژمان گروهی لباس در دانشگاه

گروه طراحی دوخت و لباس دانشگاه در یک اقدام نمادین حاصل کار یک ترم تحصیلی دانشجویان خود را در روز جمعه مورخ 31 خردادماه به عرصه نمایش گذاشت.

به گزارش واحد روابط عمومی، جمعی از دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته طراحی دوخت و لباس، مجموعه‌ای از آثار خود در نیمسال تحصیلی دوم 98-97 را طی مراسمی به نمایش گذاشتند. این مراسم که به همت گروه طراحی دوخت و لباس دانشگاه برنامه‌ریزی و اجرا گردید، از ساعت 9:30 صبح روز جمعه مورخ 31 خردادماه آغاز و با استقبال خوب علاقه‌مندان مواجه شد. در این مراسم سه ساعته، از آثار دانشجویان اساتید گرانقدر آقایان زرین‌آبادی و چاکری در دو بخش «لباس نمایشی» و «لباس آقایان» و خانم‌ها نیلی، فلاحتی، نجاریان، آبدانانی و محبوبیان در بخش «لباس بانوان»، رونمایی شد.


گفتنی است مراسم تقدیر از برگزیدگان نیز در دو بخش 1) تقدیر از اساتید، دانشجویان و صاحبان مزون لباس که در برگزاری رویداد مانتو در بهمن‌ماه 1397 با دانشگاه امام جواد(ع) همکاری داشته‌اند و 2) تقدیر از دانشجویان برگزیده مسابقات مولاژ که در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار گردید به ترتیب توسط «گروه طراحی دوخت و لباس» و «مرکز کارآفرینی» انجام شد.

سرکارخانم بینه اولیاء مدیر گروه طراحی دوخت و لباس دانشگاه، ضمن اشاره به علاقه و مهارت دانشجویان در حیطه طراحی و دوخت لباس، ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین برنامه‌ای بتواند گامی مؤثر در افزایش انگیزه اساتید و دانشجویان این حوزه باشد. وی در پایان از زحمات سرکارخانم رزاقی کارشناس گروه طراحی و دوخت لباس و سایر همکارانی که در برگزاری این مراسم مشارکت داشتند، قدردانی نمود.