موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

آغاز ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته

پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته، می‌توانند در روزهای 27 و 28 مهرماه جهت ثبت‌نام به دانشگاه امام جواد(ع) مراجعه نمایند.

دانشگاه امام جواد(ع) یزد ضمن تبریک به کلیه پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته، اعلام می‌دارد ثبت‌نام آنها در ساعات اداری روزهای 27 و 28 مهر ماه 1399 در اداره آموزش دانشگاه به آدرس یزد، صفائیه، بلوار شهیدان اشرف، خیابان جوادالائمه انجام می‌گیرد. اداره آموزش مدارک لازم جهت ثبت‌نام را به شرح ذیل اعلام کرده است:

مدارک مورد نياز جهت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی به کارشناسی
- اصل یا گواهی موقت دوره کاردانی و سه برگ کپی از آن
- اصل شناسنامه و دو برگ کپی از تمام صفحات
- اصل کارت ملی به همراه دو برگ کپی (پشت و رو)
- 6 قطعه عکس
- اصل مدرک نظام وظیفه و کپی آن (برای کسانی که کارت پایان خدمت یا معافیت دارند)
توجه:
       - برادرانی که از معافیت تحصیلی استفاده می‌کنند، می‌بایست بعد از ثبت‌نام برای صدور معافیت تحصیلی به پلیس + 10 مراجعه نمایند.
       - لازم است دانشجویان، برگه ابطال معافیت تحصیلی را از دانشگاه قبلی به همراه داشته باشند.

- فیش شهریه علی‌الحساب (500000 تومان) واریز به شماره حساب 2072214466 بانك تجارت شعبه ميدان اطلسي صفائيه يزد و پرداخت مابقی شهریه طی 4 فقره چک در امور مالی دانشگاه
- تكميل فرم‌های ثبت‌نام

توجه:
     - لازم به ذکر است پیگیری ارسال تأییدیه تحصیلی و ریزنمرات دانشجو در مقطع کاردانی به عهده شخص دانشجو می‌باشد که می‌بایست بعد از ثبت‌نام و تحویل مدارک نامه درخواست تأییدیه و ریزنمرات را از آموزش دریافت نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان اداره آموزش به شماره تلفن‌های 4-38281200 035 داخلی 230 و 231 و 232 و 233 تماس حاصل فرمایید.