موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

انتخاب عضو هیأت مؤسس و رئیس اسبق دانشگاه امام جواد(ع) به عنوان یکی از 16 استاد نمونه کشوری

دکتر منصور غلامی «وزیر علوم، تحقیقات و فناوری»، انتخاب دکتر محمدصالح اولیاء «عضو هیأت مؤسس» و «رئیس اسبق» دانشگاه امام جواد(ع) به عنوان یکی از 16 استاد نمونه کشوری را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در لیست اسامی اساتید نمونه کشوری اعلام شده از سوی وزارت علوم، نام آقای دکتر محمدصالح اولیاء به عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه یزد نیز میدرخشد. گفتنی است دکتر اولیاء که مدرک دکترای مهندسی صنایع خود را در سال 1375 از دانشگاه بیرمنگام- انگلستان اخذ کرده است هم‌اکنون دارای مرتبه علمی استاد تمام در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه یزد بوده و به ‌عنوان معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو فعالیت می‌نماید. وی یکی از اعضای هیأت مؤسس دانشگاه امام جواد(ع) نیز می‌باشد که طی سال‌های 87 لغایت 92، ریاست این دانشگاه را نیز بر عهده داشته است. لازم به ذکر است دکتر اولیاء علاوه بر موفقیت‌های متعدد علمی و پژوهشی، ریاست دانشگاه یزد و دانشکده مهندسی صنایع این دانشگاه و همچنین ریاست پارک علم و فناوری یزد را نیز در کارنامه درخشان خود دارد.

آقای دکتر داریوش پورسراجیان «سرپرست دانشگاه»، ضمن عرض تبریک به ایشان، این مهم را افتخاری بزرگ برای جامعه دانشگاهی استان یزد و دانشگاه امام جواد(ع) دانست و ابراز امیداوری کرد که در آینده همواره شاهد نام‌آوری اساتید یزدی‌تبار در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی باشیم.