موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

شیوه‌نامه پرداخت شهریه نیمسال مهر 99

اطلاعیه واحد مالی در خصوص پرداخت شهریه نیمسال مهر 99 منتشر شد.

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان محترم میرساند مبلغ علی‌الحساب شهریه و نحوه‌ی پرداخت آن جهت انجام انتخاب واحد نیمسال مهر99 به شرح ذیل می‌باشد:

بخش نقدی: از طریق مراجعه به سیستم گلستان و با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب و رمز دوم اینترنتی.
بخش چک: مبالغ مساوی طی چهار فقره چک صیادی به تاریخ‌های دهم ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی.
(در صورت تمایل به تسلیم تعداد دو فقره چک، به تاریخ‌های 10 مهر و 10 آذر و برای تسلیم یک فقره چک، به تاریخ 10 آبان تحریر شود. ضمناً نام و نام‌خانوادگی و شماره دانشجویی نیز در پشت برگه‌های چک نوشته شود)
صرفا چک‌های صیادی قابل تأیید می‌باشد و لازم است به تاریخ‌های فوق‌الذکر، در وجه مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) تحریر شده و بصورت حضوری یا غیرحضوری (صرفاً از طریق پست پیشتاز) به واحد امور مالی تحویل شود. (آدرس پستی: یزد، صفائیه، بلوار شهیدان اشرف، خیابان جوادالائمه، مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع)، کد پستی 8915873763)

سایر توضیحات:
- انجام انتخاب واحد مستلزم تسویه هر دو بخش نقدی و چک است و مسئولیت عدم رعایت شرایط اعلام شده (عدم امکان انتخاب واحد در موعد مقرر و تکمیل ظرفیت برخی کلاس‌ها) بر عهده دانشجو می‌باشد.
- دانشجویانی که بدهی قبلی دارند لازم است مبلغ مربوطه را صرفاً بصورت نقدی از طریق سیستم گلستان تسویه نمایند.
- با توجه به شرایط خاص، حتی‌الامکان پرداخت‌ها بصورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام شود.
- بعد از پرداخت بخش نقدی توسط دانشجو و دریافت و تأیید چک‌ها توسط امور مالی، سامانه ثبت‌نام دانشجو برای انجام انتخاب واحد فعال می‌گردد.
- دانشجویان محترم در صورت تمایل و جهت سهولت کار می‌توانند بصورت صرفاً نقدی نیز اقدام به پرداخت الکترونیکی مجموع شهریه نمایند.

در صورت بروز مشکل در ساعات اداری با شماره تلفن 03538281200 داخلی 235 و 236 تماس حاصل نمایید