موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

برگزاری کلاسهای نیمسال تحصیلی مهر ۹۹ به شیوه الکترونیکی

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه از برگزاری کلاسهای آموزشی به شیوه الکترونیکی در نیمسال تحصیلی مهر ۹۹ خبر داد.


دکتر احمد حاجی مرادی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در مصاحبه با واحد روابط عمومی، ضمن قدردانی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه طی نیمسال تحصیلی گذشته، بر افزایش همدلی و مشارکت مضاعف در راستای برگزاری هر چه بهتر کلاسهای آموزشی به شیوه الکترونیکی در نیمسال تحصیلی آتی تأکید کرد. وی گفت با توجه به فراهم شدن بستر مناسب توسط مرکز آموزشهای الکترونیکی دانشگاه، لازم است اساتید و دانشجویان ضمن اولویت قرار دادن کیفیت در آموزش، کلیه نکات آموزشی و فنی که توسط این مرکز اطلاع رسانی خواهد شد را رعایت نمایند.

وی افزود با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهر یزد و به منظور حفظ سلامت اساتید و دانشجویان، برگزاری کلاسهای آموزشی برای کلیه دروس، مشابه نیمسال تحصیلی گذشته به شیوه الکترونیکی ادامه خواهد داشت.

دکتر حاجی مرادی آغاز نیمسال تحصیلی جدید برای دانشجویان ورودی ۹۸ و ماقبل، را از ۲۹ شهریور اعلام کرد و افزود زمان آغاز کلاسها برای دانشجویان ورودی جدید نیز پس از اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دکتر حاجی مرادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نحوه برگزاری دروس عملی و کارگاهی افزود در صورت مساعد شدن شرایط به صورت محدود، برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی جهت برگزاری این دروس به شیوه حضوری نیز انجام خواهد شد.

وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی، موفقیت و سربلندی برای خانواده دانشگاه امام‌ جواد(ع)، پیشاپیش آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.