موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

راهنمای پذیرش غیرحضوری مقطع کارشناسی ارشد

نحوه ثبت‌نام غیرحضوری پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال 99 اعلام شد.

دانشگاه امام جواد(ع) ضمن تبريك به كليه پذيرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 به اطلاع مي‌رساند كه ثبت‌نام اين دانشگاه علاوه بر اینکه به صورت حضوری انجام می‌گیرد به صورت غيرحضوري نیز انجام می‌شود؛ لذا لازم است کلیه پذیرفته‌شدگان ابتدا مراحل ثبت‌نام غیرحضوری را انجام داده و سپس نسبت به تحویل مدارک خود در تاریخ‌هایی که پیامک شده است اقدام نمایند یا مدارک را به دانشگاه به آدرس یزد، صفائیه، بلوار شهیدان اشرف، خیابان جوادالائمه، مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) با کد پستی 8915873763 پست پیشتاز نمایند. ثبت نام غیرحضوری از تاریخ 99/08/07 امکان‌پذیر است.

برای انجام ثبت‌نام به سامانه آموزشي مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) (سیستم گلستان) مراجعه نموده و از طریق مسیر آموزش > پذیرش > پردازش > "پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدیدالورود" مراحل ثبت‌نام را دنبال نمایید.

•    اتصال به سیستم گلستان به وسیله Internet Explorer نسخه 10 به بالا انجام می‌گیرد.
•    دریافت شناسه کاربری و رمز ورود به سیستم گلستان

برای ورود به سیستم گلستان، شناسه کاربری شماره داوطلبی می‌باشد که u991 به ابتدای آن اضافه شده است. به عنوان مثال برای شماره داوطلبی 234567 شناسه کاربری u991234567 می‌باشد و گذر واژه شماره ملی می‌باشد.

مدارک لازم جهت بارگذاری:
مدارکی که لازم است پذیرفته‌شدگان گرامی اسکن نمایند تا در مراحل ثبت‌نام غیرحضوری (اینترنتی) بارگذاری شود عبارتند از:
الف - روی کارت ملی
ب- پشت کارت ملی
ج- کلیه صفحات شناسنامه
د- عکس 3 در 4 با پسوند .jpg و حداقل اندازه 200 پیکسل عرض و 300 پیکسل ارتفاع که باید بعد از حذف کردن حاشیه‌های اضافی تصویر، تهیه شده باشد. پوشش مناسب و زمینه سفید الزامی می‌باشد.
ه- مدركي‌ كه‌ وضعيت‌ نظام‌ وظيفه‌ را با توجه‌ به‌ بند «مقررات‌ وظيفه‌ عمومي»‌ مندرج‌ در صفحه 3 دفترچه‌ راهنماي‌ شماره‌ يك‌ آزمون‌ ورودي‌ دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ سال 1399 مشخص كند (براي‌ برادران‌).
و- گواهی پایان تحصیلات دوره کارشناسی با ذکر معدل کل
ز- گواهی پایان تحصیلات دوره کاردانی با ذکر معدل کل ویژه فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته
ح- تکمیل فرم معدل مخصوص دانشجویان سال آخر که از صفحه 423 دفترچه شماره 2 قابل دریافت می‌باشد. (فرم شماره 1)
توجه:
لازم است اندازه هر فایل حداکثر 200 کیلو بایت و با فرمت .jpg و کیفیت بسیار خوب باشد و اصل آنها در زمان مراجعه حضوری ارائه گردد.

بعد از تکمیل مشخصات و پرداخت الکترونیکی شهریه و اتمام کلیه مراحل گواهی پذیرش غیرحضوری را از سیستم گلستان پرینت نموده و هنگام تحویل مدارک به آمورش تحویل نمایند.

لازم بذکر است بعد از تأیید پذیرش توسط آموزش شناسه کاربری شماره دانشجویی و گذرواژه کد ملی می‌باشد.
با توجه به شیوع کرونا کلاسها به صورت مجازی و بلا فاصله بعد از اتمام زمان ثبت‌نام در همین نیمسال آغاز می‌شود.

فرم‌های ثبت نام:
- فرم شماره یک
- فرم شماره دو
- اطلاعات پایه

در صورت بروز هر گونه مشکل در فرایند ثبت نام غیرحضوری می توانید با شماره تلفنهای 03538281200-03538281201 و 03538281202 داخلی 230 الی 233 تماس حاصل نمایید.

دانشجویان متقاضی وام دانشجویی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 38281200 داخلی 292 تماس حاصل نمایند.