موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

پیام رئیس دانشگاه به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو

دکتر داریوش پورسراجیان رئیس دانشگاه امام جواد(ع)، به مناسبت فرارسیدن 16 آذر و روز دانشجو، طی ارسال پیامی ضمن تبریک این روز به دانشجویان، برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

«ن و القلم و ما یسطرون»

روز دانشجو را به همه دانشجویان عزیز این دانشگاه تبریک عرض می‌کنم و صمیمانه آرزوی موفقیت و توفیق روز افزون برای شما عزیزانم در همه مراحل زندگی خصوصاً دوران تحصیل دارم که بی شک امروز هیچ خدمتی بهتر از کسب دانش در مسیر برآوردن نیازهای جامعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران نیست.

توصیه من به همه شما دانشجویان این است قدر ایام جوانی و طراوت این روزها را بدانید و بی توجه به همه نا ملایمتی‌ها و سختی‌های روزگار -که همیشه بوده و هست- و مشتاقانه و آگاهانه تمام همت خود را صرف تحصیل علم نموده و در پی دانش اندوزی باشید چرا که دانشجوی واقعی لحظه لحظه دوران تحصیلی خود را صرف خوب درس خواندن و تلاش درجهت ارتقای علمی خویش کرده و همواره به دنبال کسب معرفت است که هر کس این راه را در زندگی انتخاب کند همواره مورد لطف و محبت پرودگار قرار خواهد گرفت و همانطور که پیامبر مهربانی فرموده‌اند: "خداوند جویندگان دانش را دوست دارد."

عمیقاً اعتقاد دارم که خدمت کردن به قشر فرهیخته و دانشجو بزرگترین افتخار همه دوران حرفه‌ای من است. از اینکه در دانشگاه امام جواد(ع) مشغول به تحصیل و تهذیب هستید بر خود می‌بالیم و باور داریم اینجا همه دانشجویان می‌توانند عالی باشند.


                                                                                                                               داریوش پورسراجیان
                                                                                                                           رئیس دانشگاه امام جواد(ع)