موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه امام جواد(ع) بر اساس سوابق تحصیلی

دانشگاه امام جواد(ع) پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و به منظور تکمیل ظرفیت‌های خود در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته (در 10 کدرشتهاقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی کرده است.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه امام جواد(ع) این دانشگاه پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور و به منظور تکمیل ظرفیت‌های خود در مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته (در 10 کدرشته) به شرح ذیل اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور و صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی کرده است.

ضمناً کلیه افراد دارای مدرک کاردانی معتبر می‌توانند در این مرحله ثبت نام و انتخاب رشته نمایند. و همچنین هیچ محدودیتی برای انتخاب رشته وجود ندارد و علاقمندان می‌توانند با توجه به علایق خود -از میان 10 کد رشته موجود در دانشگاه امام جواد(ع)- رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند. (بطور مثال فرد دارای مدرک کاردانی حسابداری می‌تواند در رشته‌ای غیر از حسابداری هم ثبت نام نماید.

لازم به ذکر است ثبت‌نام و انتخاب رشته صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) انجام می‌شود و به صورت اینترنتی بوده و علاقمندان می‌توانند به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته از روز پنجشنبه 99/10/11 لغایت سه شنبه 99/10/16 اقدام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 3-38281200-035 داخلی 230-231-233 واحد آموزش دانشگاه امام جواد(ع) تماس حاصل فرمایید.