موسسه آموزش عالي امام جواد (ع) يزد

اعلام تاریخ و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد

تاریخ و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد اعلام گردید.

ضمن تبریک به کلیه پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد سال 1399، اعلام می‌دارد ثبت نام در دانشگاه امام جواد(ع) به دو  شیوه غیرحضوری و حضوری انجام می‌شود بدین ترتیب که کلیه پذیرفته شدگان می بایست ابتدا مراحل ثبت نام غیر حضوری را طبق اطلاعیه ثبت نام غیرحضوری انجام داده و برای ثبت نام حضوری و تحویل مدارک در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه، 20 الی 24 دی ماه مراجعه نمایند. در ضمن دانشجویانی که امکان مراجعه حضوری در تاریخ های اعلام شده را ندارند می توانند بعد از انجام ثبت نام غیرحضوری کلیه مدارک خود را تکمیل و به آدرس یزد صفاییه میدان اطلسی بلوار شهیدان اشرف خیابان جواد الائمه موسسه آموزش عالی امام جواد(ع) پست پیشتاز نمایند.

اداره آموزش مدارک لازم جهت ثبت نام را به شرح ذیل اعلام کرده است:

مدارک مورد نياز جهت ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد
1- مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد. (تاریخ فارغ التحصیلی باید حداکثر تا 1399/11/30 باشد.)
  • پذيرفته‌شدگاني‌ كه‌ به‌ دلايلي‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرك‌ كارشناسي (ليسانس‌) نمي‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهي‌ تاييد شده‌ توسط دانشگاه‌ يا موسسه‌ آموزش‌ عالي‌ محل ‌اخذ كارشناسي‌ (ليسانس‌) که معدل در آن درج شده باشد را ارائه نمایند.(فرم شماره 2)
  • آن دسته از پذيرفته‌شدگاني كه به هنگام انتخاب رشته دانشجوی  سال آخر بوده‌اند و حداكثر تا تاريخ 99/11/30 فارغ‌التحصيل می شوند، دانشجوي سال آخر شناخته شده و لازم است فرم معدل دانشجويان سال آخر که توسط دانشگاه محل فارغ‌التحصيلي دوره كارشناسي در فرم مذكور درج و قبلاً به تاييد مسئول ذيربط رسيده است را  زمان ثبت‌نام ارائه نمايند. (فرم شماره 1)
  • فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته لازم است اصل و کپی گواهی موقت دوره کاردانی  را نیز ارائه نمایند.
  • پذیرفته شدگانی که با ارائه دانشنامه دوره  کاردانی و کارشناسی مراجعه می نمایند لازم است گواهی معدل دوره کاردانی و کارشناسی را به همراه داشته باشند.
2- اصل شناسنامه و دو برگ کپی از تمام صفحات
3- اصل کارت ملی به همراه دو برگ کپی (پشت و رو)
4- 6 قطعه عکس 4*3
5- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را برای برادران مشخص نماید
6- فیش شهریه علی الحساب 6000000 ریال (به شماره حساب 2072214466 بانك تجارت شعبه ميدان اطلسي صفاييه يزد) قابل پرداخت با کارتهای عضو شتاب در امور مالی دانشگاه به صورت حضوری و مابقی شهریه طی حداکثر چهار فقره چک تا تاریخ 1400/03/10
 
 
از آنجا که کلیه مدارک تا زمان فارغ التحصیلی در پرونده دانشجو بایگانی می شود لازم است دانشجویان عزیز در صورت لزوم نسبت به تهیه کپی، اسکن ویا برابر اصل نمودن مدارک اقدام نمایند.

پیگیری ارسال تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات مقاطع قبلی به عهده دانشجویان عزیز می باشد لذا لازم است دانشجویان در اردیبهشت 1400 از گزارش 84 سیستم گلستان از دریافت تاییدیه تحصیلی خود اطمینان حاصل نمایند و در صورت عدم وصول تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات از ثبت نام دانشجو در نیمسال دوم ممانعت به عمل می آید.
  • خواهشمند است با توجه به شیوع کرونا و جلوگیری از تجمع بیش از حد کلیه مدارک را طبق اطلاعیه آماده و کپی گرفته و فرمها تکمیل شده باشد.
  • پذیرفته شدگان مرد که در حین خدمت سربازی هستند برای دریافت نامه ترخیص از خدمت به آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان اداره آموزش به شماره تلفنهای 4-38281200 035 داخلی 230 و231 و 232 و 233 تماس حاصل فرمایید.

فرمها:
فرم شماره یک
فرم شماره دو
فرم اطلاعات پایه